Reklama
Warszawa
Reklama

Kliczko i Joshua pokazali moc przed walką na Wembley o pasy IBF, WBA Super i IBO

27 kwietnia 2017, 10:34
Obaj są mistrzami olimpijskimi - 41-letni Ukrainiec Kliczko zwyciężył na igrzyskach w Atlancie (w połowie lat 90. był zawodnikiem Gwardii Warszawa), zaś trzynaście lat młodszy Anglik Joshua triumfował przed własną publicznością w Londynie.
Obaj są mistrzami olimpijskimi - 41-letni Ukrainiec Kliczko zwyciężył na igrzyskach w Atlancie (w połowie lat 90. był zawodnikiem Gwardii Warszawa), zaś trzynaście lat młodszy Anglik Joshua triumfował przed własną publicznością w Londynie. / PAP/EPA / GERRY PENNY
90 tysięcy kibiców na londyńskim stadionie Wembley i miliony przed telewizorami obejrzą sobotni pojedynek gigantów ringów - Anthony'ego Joshuy i Władimira Kliczki. Stawką megawalki będzie unifikacja tytułów mistrza świata WBF i IBF w wadze ciężkiej.
Reklama
Reklama
Tematy:
Anthony Joshua boks Wladimir Kliczko

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • xzc
  2017-04-28 15:14:39
  Wreszcie znalazł się ktoś co kliczce wybije boks z głowy ..
  1
 • Wittorio
  2017-04-29 22:25:58
  Przy całej sympatii dla Kliczki uważam,że jego kariera dobiegnie końca,choć bardzo mu dobrze życzę.Joshua podobnia jak Kliczko to doskonaly pięściarz,ale za nim stoi młodość,a przede wszystkim szybkość.zy doświadczenie Kliczki będzie miało jakieś znaczenie?Wątpię.Wg.Adamka faworytem jest Kliczko.Oby jego słowa się spełniły,ale gdybym miał obstawiać,to na Joshuę.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama