Justyna Kowalczyk ostro o kibicach po żużlowym skandalu na Narodowym

| Aktualizacja:

Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończyło się skandalem. Po 12. biegach zawody zostały przerwane. Obecna na trybunach Justyna Kowalczyk jednak bardziej zdenerwowała się zachowaniem kibiców niż organizatorów.

wróć do artykułu
  • ~hgy
    (2015-04-20 10:58)
    Kibice zapłacili za żużel a nie rozdawanie medali. Mieli prawo wyjść, pożegnanie nie ma tu nic do rzeczy.
  • ~Trzymam kciuki żeby Pani się udało
    (2015-04-20 11:05)
    wali mnie wali mnie - co to za słownictwo ? Kultury trochę pani Justyno. Knajacki język w pani ustach nie pasuje.
  • ~bibi
    (2015-04-20 11:15)
    ciekawe od kogo ta paniusia nauczyła się takich cepackich "wyszprechów" , walnąć to się powinna w swoją główkę , może to coś pomoże
  • ~kib.
    (2015-04-20 11:26)
    Czy pani Justyna wie o tym że mamy nowoczesne stadiony żużlowe , po co robić to na żywioł na czymś co nie jest do tego przystosowane, jak zwykle głupota i koszty są naszymi priorytetami .
  • ~asf
    (2015-04-20 11:48)
    P. Justyna niebezpiecznie wchodzi w buty narodowego mentora srodowiska sportowego.
  • ~reklamobiorca
    (2015-04-20 11:56)
    A mnie wali kowalczyk i to co ma do powiedzenia. Baba jest chamska, irytująca i zwyczajnie prostacka. Co wiecej co chwile o tym przypomina.
  • ~. Podobna przyszłość czeka Panią.
    (2015-04-20 12:17)
    . Najwybitniejszy polski żużlowiec w sobotę żegnał się z cyklem Grand Prix. Jednak większość fanów zamiast podziękować sportowcowi, tuż po ogłoszeniu komunikatu o zakończeniu zawodów rzuciła się do wyjścia.


    Pani Justyno pan Gollob już zarobił na żużlu, więc po co te ceregiele z dziękowaniem. Murzyn zrobił swoje murzyn może odejść . Podobna przyszłość czeka Panią.
  • ~007
    (2015-04-20 13:05)
    Do puki biegnie jest OK. W momencie przekazu medialnego pustka.
  • ~nie-kibic_żużla
    (2015-04-20 13:08)
    Zdumiewają mnie nieprzychylne komentarze do opinii Justyny Kowalczyk. Kontrowersyjna, acz przecież nie wulgarna forma wypowiedzi jest tu wtórna, istotą jest tu Jej reakcja na zjawisko.
    Wielu kibiców żużla zawdzięczało Gollobowi wspaniałe uniesienie, kiedy wygrywał mecze o najlepszą stawkę. Chyba wystarczy to, aby oczekiwać od innych kibiców żużla, aby potraktowali pożegnanie Golloba z należytym szacunkiem.
    Brak szacunku dla sportowca odchodzącego po karierze pełnej wielu walk, w tym wygranych na najwyższym szczeblu źle świadczy o stosunku kibiców danej dyscypliny do sportowców.
    Sportowcy wielokrotnie wskazują, że entuzjazm widzów dodaje im wiary i sił do walki - jeśli więc ma to być tylko moment zwycięstwa, a później zostaje tylko zapomnienie, to rzeczywiście fatalnie
  • ~wali mnie
    (2015-04-20 13:16)
    Pani Kowalczyk zapisała się już do PO
    i wybiera się na POsła w jesiennych wyborach !
    Musi się zasłużyć jak pan Tomaszewski na niwie !
  • ~pierdu pierdu
    (2015-04-20 13:24)
    Jakby głupota miała skrzydła to latała by jak gołębica !
  • ~oszukany kibic
    (2015-04-20 13:30)
    Pani Kowalczyk - a ja zapłaciłem za bilet by oglądać zawody żużlowe,
    a nie brać udziału w POżegnaniach i propagandzie wyborczej Komorowskiego !
    Zostałem oszukany i mam prawo wyjść ze stadionu, kiedy mi się POdoba.
    Pani za bilet nie zapłaciła to proszę nie POpierać złodzieji !
  • ~warszawiak
    (2015-04-20 13:45)
    Kochałem narciarkę Kowalczyk za zwycięstwa, hart ducha i walkę na bieżniach !
    Celebrytka Kowalczyk zaczyna być śmieszna - pani Justyno proszę nie ośmieszać
    wspaniałych dotychczasowych osiągnięć !
    Wali ją żużel i zawody, za bilet nie zapłaciła to PO co tam się znalazła ?
    Kibice zapłacili za bilet by oglądać żużel, a wali ich celebrytka Kowalczyk !
  • ~"kibice i fani" zawodów żużlowych
    (2015-04-20 13:46)
    pokazali po prostu kim w istocie są; czyli chamami i prostakami.Dla takiego chłamu nie warto nic organizować.
  • ~oko
    (2015-04-20 13:50)
    Jak Komoruski chciał się lansowań na Narodowym to mógł sobie wykupić czas i zapłacić a nie jak zwykle lans na koszt podatników i ogrzewanie sie przy blasku sportowców ,to obrzydliwe że sportowcy właża w tyłek temu Bulowi nieudacznikowi ,to prymityw?a pni popiera te prostackie metody?
  • ~m
    (2015-04-20 13:51)
    WARSZAWKA dala DUPSKA!!!NIEUDACZNICY!!!
  • ~św.NH
    (2015-04-20 13:52)
    ZESŁABNIJ SE W ŁÓŻKU I IDIOTĄ OD WIZERUNKU KURY NA SMYCZY MOSKWY!
  • ~NAwigator
    (2015-04-20 14:03)
    Pani Justyno Wielka nie daj złapać się na PO-stracisz honor i zaufanie na które tak rzetelnie i w pięknym stylu zapracowałaś !!!
  • ~kumor
    (2015-04-20 14:24)
    Justyno, atakiem na kibiców chcesz zasłonić warszawskie dziadostwo?
  • ~lemingoza parszywa
    (2015-04-20 14:39)
    Kazik miał racje z artystami , że to prostytutki a teraz Kowalczyk , Małysz Tomaszewski POszli tą drogą.

Może zainteresować Cię też: