Justyna Kowalczyk ostro o kibicach po żużlowym skandalu na Narodowym

| Aktualizacja:

Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończyło się skandalem. Po 12. biegach zawody zostały przerwane. Obecna na trybunach Justyna Kowalczyk jednak bardziej zdenerwowała się zachowaniem kibiców niż organizatorów.

wróć do artykułu
  • ~Hombre
    (2015-04-20 14:58)
    A ktora to jest Justyna Kowalczyk na waszym powyzszym zdjeciu ?
    Ja mysle, ze chyba ta blondyna na dole z prawej strony, bo ta czarownica posrodku chyba nie.
  • ~wuj POrada
    (2015-04-20 15:18)
    może pani Justynka zajmie się tym swoim ryżym dziennikarskim bobkiem z którym ma romansik na boczku a jeśli nie rozumie skali żenady (kolejnej!) sportowej POd nierządem POlszewickiej bandy to niech nie otwiera japki.
  • ~wiyold
    (2015-04-20 15:23)
    Warszawa nie dorosła żeby mieć taki Stadion Narodowy .Powinien się nazywać
    Stadion Warszawski lub Stadion Mazowiecki dla kiboli z "warsiawki " i Mazowsza.
    Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal mając złamaną kość w stopie! Te bufony warszawskie ,które tutaj plują anonimowo na Justynę Kowalczyk niech w proteście biegną co niedzieli 5 razy między Stadionem Narodowym a Stadionem Legii.
  • ~ala
    (2015-04-20 15:27)
    Zasłużeni zawodnicy mogą liczyć na uznanie, ale nie są bóstwami. Wielokrotnie wykazali , że główną motywacją są dla nich pieniądze.
  • ~Seba
    (2015-04-20 15:34)
    wracam do żony
  • ~gość
    (2015-04-20 15:49)
    Wygląda że szuka nowej niszy Kurzajewska się k... znalazła
  • ~były leming
    (2015-04-20 15:50)
    Justynka na miłość Boską nie mieszaj się do POlityki !
  • ~złośliwy
    (2015-04-20 15:52)
    Kto tak naprawdę wali Justynkę ?
  • ~czarny
    (2015-04-20 16:44)
    Justyno masz rację podzielam twoje zdanie większość z nich przyszła pożegnać naszego najlepszego żużlowca w historii polskiego żużla a zachowali się jak nie wiem kto. Po prostu nie mam słów.
  • ~gaga
    (2015-04-20 16:45)
    Czytam,czytam,czytam...i co? Uwazacie sie za bohaterow,bo udalo wam sie ,jak burek z za plotu,obszczekac kogos.
    A prawda jest taka ze lepiej nic nie mowic,niz nic nie powiedziec.
    Jezeli ktos to zrozumie to sie schowa do budy,inni beda sczekac dalej.
  • ~kuń
    (2015-04-20 17:17)
    ala z godz 15.23 dn 20.04.2015.

    MASZ RACJĘ .
    Motywem ich jest pieniądz.!!! Rozkapryszeni , liczą na ubóstwianie
  • ~gosc
    (2015-04-20 18:11)
    Brawo kibice. Kowalczyk to PO.
  • ~gaga
    (2015-04-21 00:06)
    do Gosc 15 49
    Domyslam sie ze jestes facetem,kobieta nie nazwala by tak drugiej kobiety,w tej formie.Masz czlowieku problemy ze soba,zamiast trzepac ,idz do lekarza.Albo znajdz sobie panienke gdzie swoje problemy zostawisz w jej wnetrzu...
  • ~wali mnie to
    (2015-04-21 10:34)
    Justysia zadowolona PO słowie z Niesiołowskim !
  • ~adi.
    (2015-04-22 08:35)
    \kibice wyszli z stadionu bo mieli po uszy nieudolnosc organizatorow ,placili za zawody sciganie sie na motorach a nie czekanie na decyzje co dalej . czas to pieniac .przyszli na zawody a nie do cyrku.