Justyna Kowalczyk ostro o kibicach po żużlowym skandalu na Narodowym

| Aktualizacja:

Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończyło się skandalem. Po 12. biegach zawody zostały przerwane. Obecna na trybunach Justyna Kowalczyk jednak bardziej zdenerwowała się zachowaniem kibiców niż organizatorów.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2015-04-20 18:11)
    Brawo kibice. Kowalczyk to PO.
  • ~NAwigator
    (2015-04-20 14:03)
    Pani Justyno Wielka nie daj złapać się na PO-stracisz honor i zaufanie na które tak rzetelnie i w pięknym stylu zapracowałaś !!!
  • ~pierdu pierdu
    (2015-04-20 13:24)
    Jakby głupota miała skrzydła to latała by jak gołębica !
  • ~wali mnie
    (2015-04-20 13:16)
    Pani Kowalczyk zapisała się już do PO
    i wybiera się na POsła w jesiennych wyborach !
    Musi się zasłużyć jak pan Tomaszewski na niwie !
  • ~kib.
    (2015-04-20 11:26)
    Czy pani Justyna wie o tym że mamy nowoczesne stadiony żużlowe , po co robić to na żywioł na czymś co nie jest do tego przystosowane, jak zwykle głupota i koszty są naszymi priorytetami .
  • ~oszukany kibic
    (2015-04-20 13:30)
    Pani Kowalczyk - a ja zapłaciłem za bilet by oglądać zawody żużlowe,
    a nie brać udziału w POżegnaniach i propagandzie wyborczej Komorowskiego !
    Zostałem oszukany i mam prawo wyjść ze stadionu, kiedy mi się POdoba.
    Pani za bilet nie zapłaciła to proszę nie POpierać złodzieji !
  • ~. Podobna przyszłość czeka Panią.
    (2015-04-20 12:17)
    . Najwybitniejszy polski żużlowiec w sobotę żegnał się z cyklem Grand Prix. Jednak większość fanów zamiast podziękować sportowcowi, tuż po ogłoszeniu komunikatu o zakończeniu zawodów rzuciła się do wyjścia.


    Pani Justyno pan Gollob już zarobił na żużlu, więc po co te ceregiele z dziękowaniem. Murzyn zrobił swoje murzyn może odejść . Podobna przyszłość czeka Panią.
  • ~kumor
    (2015-04-20 14:24)
    Justyno, atakiem na kibiców chcesz zasłonić warszawskie dziadostwo?
  • ~asf
    (2015-04-20 11:48)
    P. Justyna niebezpiecznie wchodzi w buty narodowego mentora srodowiska sportowego.
  • ~007
    (2015-04-20 13:05)
    Do puki biegnie jest OK. W momencie przekazu medialnego pustka.
  • ~wiyold
    (2015-04-20 15:23)
    Warszawa nie dorosła żeby mieć taki Stadion Narodowy .Powinien się nazywać
    Stadion Warszawski lub Stadion Mazowiecki dla kiboli z "warsiawki " i Mazowsza.
    Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal mając złamaną kość w stopie! Te bufony warszawskie ,które tutaj plują anonimowo na Justynę Kowalczyk niech w proteście biegną co niedzieli 5 razy między Stadionem Narodowym a Stadionem Legii.
  • ~gaga
    (2015-04-20 16:45)
    Czytam,czytam,czytam...i co? Uwazacie sie za bohaterow,bo udalo wam sie ,jak burek z za plotu,obszczekac kogos.
    A prawda jest taka ze lepiej nic nie mowic,niz nic nie powiedziec.
    Jezeli ktos to zrozumie to sie schowa do budy,inni beda sczekac dalej.
  • ~czarny
    (2015-04-20 16:44)
    Justyno masz rację podzielam twoje zdanie większość z nich przyszła pożegnać naszego najlepszego żużlowca w historii polskiego żużla a zachowali się jak nie wiem kto. Po prostu nie mam słów.
  • ~kuń
    (2015-04-20 17:17)
    ala z godz 15.23 dn 20.04.2015.

    MASZ RACJĘ .
    Motywem ich jest pieniądz.!!! Rozkapryszeni , liczą na ubóstwianie
  • ~gaga
    (2015-04-21 00:06)
    do Gosc 15 49
    Domyslam sie ze jestes facetem,kobieta nie nazwala by tak drugiej kobiety,w tej formie.Masz czlowieku problemy ze soba,zamiast trzepac ,idz do lekarza.Albo znajdz sobie panienke gdzie swoje problemy zostawisz w jej wnetrzu...
  • ~wali mnie to
    (2015-04-21 10:34)
    Justysia zadowolona PO słowie z Niesiołowskim !
  • ~nie-kibic_żużla
    (2015-04-20 13:08)
    Zdumiewają mnie nieprzychylne komentarze do opinii Justyny Kowalczyk. Kontrowersyjna, acz przecież nie wulgarna forma wypowiedzi jest tu wtórna, istotą jest tu Jej reakcja na zjawisko.
    Wielu kibiców żużla zawdzięczało Gollobowi wspaniałe uniesienie, kiedy wygrywał mecze o najlepszą stawkę. Chyba wystarczy to, aby oczekiwać od innych kibiców żużla, aby potraktowali pożegnanie Golloba z należytym szacunkiem.
    Brak szacunku dla sportowca odchodzącego po karierze pełnej wielu walk, w tym wygranych na najwyższym szczeblu źle świadczy o stosunku kibiców danej dyscypliny do sportowców.
    Sportowcy wielokrotnie wskazują, że entuzjazm widzów dodaje im wiary i sił do walki - jeśli więc ma to być tylko moment zwycięstwa, a później zostaje tylko zapomnienie, to rzeczywiście fatalnie
  • ~bibi
    (2015-04-20 11:15)
    ciekawe od kogo ta paniusia nauczyła się takich cepackich "wyszprechów" , walnąć to się powinna w swoją główkę , może to coś pomoże
  • ~Seba
    (2015-04-20 15:34)
    wracam do żony
  • ~warszawiak
    (2015-04-20 13:45)
    Kochałem narciarkę Kowalczyk za zwycięstwa, hart ducha i walkę na bieżniach !
    Celebrytka Kowalczyk zaczyna być śmieszna - pani Justyno proszę nie ośmieszać
    wspaniałych dotychczasowych osiągnięć !
    Wali ją żużel i zawody, za bilet nie zapłaciła to PO co tam się znalazła ?
    Kibice zapłacili za bilet by oglądać żużel, a wali ich celebrytka Kowalczyk !