Kto odpowiada za skandal na Narodowym? Duńczycy zwalają winę na Polaków

| Aktualizacja:

Skandalem zakończyła się Grand Prix na Stadionie Narodowym. Kibice zamiast być uczestnikami żużlowego święta, stali się świadkami kompromitacji. Kto za to odpowiada?

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2015-04-20 15:48)
    Największym skandalem była obecność Brunka-Buca. Dopingował żużlowców krzycząc-Polska gola ? ? ? ?
  • ~bad robot
    (2015-04-20 16:24)
    Tam gdzie pojawia się Bronek i Bolek musi stać się coś nienormalnego, WSIok i TW nigdy nie wróżą niczego dobrego...
  • ~bronek
    (2015-04-20 14:21)
    W warszawce nic się nie udaje, bo to miasto ludzi przeklętych
  • ~ole
    (2015-04-20 14:24)
    Basen Narodowy, to robota Gangu Olsena.
  • ~ciek kawy
    (2015-04-20 12:28)
    Sorry, ale: jaki rodzaj PATRONATU sprawował nad zawodami urzędujący Prezydęt RP i jak się to ma do prowadzonej właśnie kampanii przed nowymi wyborami ???
  • ~Bielan
    (2015-04-20 14:01)
    re~PO --WIEC2015-04-20 13:14 mówisz ,że przynosi tak sam pecha jak mlaskacz obecnie na Wawelu gdzie ta niedojda życiowa się pojawiła to zawsze przynosi pecha i sportowcy byli przeciwni jego obecności nie mówiąc o tym ,że w Gruzji po serii z kałasznikowa ze strachu narobił w spodnie i od tego czasu był zakaz salw honorowych z jego udziałem i chodził w pampersie !
  • ~Stefan . F.
    (2015-04-20 14:51)
    Najpierw na stadionie Narodowym był basen , teraz na stadionie Narodowym był nie udany występ żużlowców , a kto za to odpowiada sami Polscy przedstawiciele władzy , sami idioci , bo są stadiony żużlowe Toruniu nic nie trzeba było budować , w Bydgoszczy , w Częstochowie , również w tych miastach nie trzeba było nic budować są gotowe do zawodów. Tylko jak debile wzięli się za stadion Narodowy , najpierw do budowy , a później do organizowania imprez tak jak to było z Madonną i co nie zorganizują to jedna wielka Lipa, NIC nie potrafią dobrze zorganizować i KTO PONIESIE KONSEKWENCJĘ ZA TĄ JEDNA WIELKĄ KOMPROMITACJĘ I LIPĘ. To że jakiś Norweg był kiedyś dobrym zawodnikiem żużla to nie znaczy że za tydzień będzie dobry stadion i zna się na budowie toru żużlowego , on nie jest cudotwórca , że za tydzień zbuduje świat żużla na stadionie Narodowym w Warszawie , był tylko jeden taki który podobno to potrafił tak budować?
  • ~t
    (2015-04-20 17:07)
    kto mi oda kase za bilet gdzie zlozyc reklamacje uwaga gp towar wadliwy
  • ~OSTRZEŻENIE Bul przynosi pecha
    (2015-04-20 18:12)
    Odpowiada Bul bo Bul przynosi pecha
  • ~Ostrzeżenie
    (2015-04-20 18:14)
    UWAGA!!!
    Bul przynosi pecha
  • ~joachim
    (2015-04-20 15:10)
    Szczecin przeprasza za kasię,Kim by nie był?ł
  • ~adam
    (2015-04-20 15:22)
    Ja wiem kto odpowie za skandal- TUSK!!!
  • ~kargul
    (2015-04-20 13:28)
    Kto winny Ci co myśleli że na tym BADZIEWIU zarobią KASE. Tyle pięknych stadionów w POLSCE a SŁOIKI chcieli sobie OBEJRZEĆ. WSTYD.
  • ~antykomuch
    (2015-04-20 16:25)
    Wręczyli Komorowskiemu medal - dziennikarz Financial Times nabija się z ustawki

    Organizatorzy Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach chcieli poprawić humor Bronisławowi Komorowskiemu i wręczyli mu nagrodę. Z takiej ustawki szydzi korespondent Financial Times, który zauważył, że podczas kampanii wyborczej kandydat został uhonorowany przez Kongres finansowany przez państwowe spółki.
    „Szczęśliwy zbieg okoliczności, że prezydent podczas kampanii wyborczej (…) jest honorowym mówcą na forum opłacanym przez firmy należące głównie do państwa” - napisał na twitterze Henry Foy.
    Siódmy Europejski Kongres Gospodarczy odbywa się w Katowicach, a Bronisław Komorowski wystąpił jako gość honorowy. Po kilkunastominutowym wystąpieniu (nie wiemy, czy miał kartkę z jego treścią), które było elementem kampanii wyborczej (naobiecywał wiele przedsiębiorcom), Komorowski dostał... medal. Za bycie przyjaznym wobec biznesu.

    Henry Foy, który jako korespondent Financial Times, bierze udział w Kongresie, skwitował to żałosne przedstawienie kilkoma dosadnymi zdaniami - informuje telewizjarepublika.pl
    "Po 10 minutowym wystąpieniu, w którym wzywał do ulg podatkowych dla biznesu, Komorowski właśnie otrzymał medal za bycie przyjacielem przedsiębiorców" – napisał na twitterze.
  • ~ityle
    (2015-04-20 17:24)
    Do bad robot2015-04-20 16:24 - Ciekawe co Nam zgotuje ramol 8 maja na Westerplatte?
  • ~janek
    (2015-04-20 18:05)
    podobno brunek pytał " kturzy to nasi" Kibic który siedzial niedaleko, odkrzyknął, że WSI w tych zawodach nie startuje
  • ~j24
    (2015-04-20 18:10)
    organizator? gospodarz? budowniczy? administrator? z pewnością poparcie dla PO spadnie o głosy kibiców
  • ~kibic
    (2015-04-20 18:40)
    Na tym stadionie powinno się przeprowadzać tylko zawody regat żeglarskich, odpada konieczność zamykania dachu w trakcie ulewy.
    Czy ktoś widział na stadionach Borussi czy Bayernu .zawody żużlowe, narciarskie, lub regaty wioślarskie. A u nas tak, same wpadki ale jednak w obecności prezydą
  • ~Nawigator
    (2015-04-20 19:03)
    Polacy czas się otrząsnąć !!! Ośmieszanie a nawet hańbienie państwa i narodu
    przeszło wyobraźnię, Polski generał kradnie portfel Niemcowi w Słubicach. a mówi że chciał go odnieść. Ministrowa z koleżanką kradną futro w supermarkecie w USA. Tysiące ludzi czeka na otwarcie dachu na Stadionie Narodowym i odwołują mecz /chyba z Anglią/.Na Mistrzostwa Europy wystawiają chór bardzo śpiewający ludowy -kompromitujący Polaków. Radek ogłasza z Bulem żałobę narodową , a po kilku godz. ją odwołują. Komorowski dokonuje wpisu w ambasadzie Japonii i robi błędy 3-cio klasisty. Kopacz na cmentarzu w Bolonii 4 zdania czyta z kartki także do Włochów bez tłumacza. Polacy na co my jeszcze czekamy???
  • ~marcelek
    (2015-04-20 19:55)
    jak obserwuję to co sie dzieje w naszym pięknym kraju, to najprawdopodobniej przetarg wygrala firma, która złożyła ofertę najtanszą, ale za to wziątka była największa. Kto odpowiada? oczywiście władze stadionu!