Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Ryk silników na Stadionie Narodowym. Żużlowa Grand Prix po raz trzeci w Warszawie [Foto]

12 maja 2017, 16:06
Właśnie w Warszawie Gollob, mistrz świata z 2010 roku, przed dwoma laty pożegnał się z cyklem GP. Tamte zawody były jednak wyjątkowo nieudane. Rozpadający się tor i problemy z maszyną startową spowodowały przerwanie turnieju po trzech seriach startów. Także późniejsze pożegnanie najbardziej utytułowanego polskiego żużlowca nie wypadło zbyt okazale.
Właśnie w Warszawie Gollob, mistrz świata z 2010 roku, przed dwoma laty pożegnał się z cyklem GP. Tamte zawody były jednak wyjątkowo nieudane. Rozpadający się tor i problemy z maszyną startową spowodowały przerwanie turnieju po trzech seriach startów. Także późniejsze pożegnanie najbardziej utytułowanego polskiego żużlowca nie wypadło zbyt okazale. / PAP / Bartłomiej Zborowski
W sobotę po raz trzeci żużlowa Grand Prix odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Pięciu polskich uczestników zapowiada, że walką o punkty mistrzostw świata zamierzają oddać hołd ciężko kontuzjowanemu Tomaszowi Gollobowi. Dziś na obiekcie w stolicy odbył się oficjalny trening.
Reklama
Reklama
Tematy:
zużel gp

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama