Najlepszym strzelcem gospodarzy był Rashard Lewis - 27 punktów. Hedo Turkoglu dodał 20, a Rafer Alston 17 pkt. Najwięcej punktów dla gości uzyskał Quentin Richardson - 33.

Orlando Magic po ostatniej wygranej mają bilans - 51 zwycięstw i 18 porażek. W tabeli Konferencji Wschodniej mają szansę na awans na drugie miejsce i wyprzedzenie obrońców tytułu mistrzowskiego Boston Celtics, którzy przegrali tyle samo spotkań i mają dwa zwycięstwa więcej.

Cleveland Cavaliers pokonali Atlantę Hawks 102:96 i ich bilans przed własną publicznością wynosi 32-1. Zespół ten prowadzi w całej lidze. Z kolei Hawks przegrali po serii siedmiu zwycięstw.

Cavaliers do sukcesu poprowadził duet Mo Williams i LeBron James. Pierwszy z nich zdobył 24 pkt, a drugi uzyskał o dwa mniej. Zydrunas Ilgauskas dodał 16 pkt i jeszcze w pierwszej kwarcie przekroczył granicę 10 tysięcy punktów w NBA.

Chicago Bulls przegrali z Los Angeles Lakers 109:117. W połowie spotkania gospodarze prowadzili różnicą czternastu punktów. Jednak na początku trzeciej kwarty goście zanotowali serię 12:0 i straty były praktycznie odrobione. Najwięcej punktów dla Lakers zdobył Kobe Bryant 28.