Dziennik Gazeta Prawana logo

Wrócił Gortat, Magic wygrali

9 listopada 2008, 09:05
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Trener Orlando Magic wreszcie dał szansę gry na ligowych parkietach Polakowi Marcinowi Gortatowi. Polak, który w nowym sezonie zagrał tylko w jednym meczu, wystąpił przed własną publicznością w spotkaniu przeciw Washington Wizards. Gortat zagrał dwie minuty, a jego "Magicy" wygrali 106:81.

Niestety, Polak nie może poszczycić się ani celnym strzałem, ani przechwytem, ani zbiórką. Zdołał natomiast w ciągu tych dwóch minut raz zablokować rywala. Najskuteczniejszym z jego kolegów był Dwight Howard, który rzucił aż 31 punktów.

Inne wyniki: Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 106:97, Phoenix Suns - Milwaukee Bucks 104:96.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj