"Ciągle uważam, że Litwa ma bardzo mocną drużynę i pokonanie tego zespołu kosztowało nas wiele energii. . W końcówce mieliśmy trochę problemów, bo presja była bardzo duża, ale udało nam się nad tym zapanować. Kluczem do zwycięstwa było dzisiaj zatrzymanie skrzydłowych - pokreślił Katzurin.
"Zagraliśmy dzisiaj z tą samą energią, z który wyszliśmy na parkiet wczoraj. Udało nam się na początku wypracować sporą przewagę, Litwini bliscy byli wyrównania, ale " - dodał David Logan.
"O zwycięstwo na pewno nie przyszło nam łatwo. Kilka razy rzucaliśmy rywalom przez ręce, ale na szczęście piłka wpadała do kosza. Dzisiaj byliśmy bardzo skupieni, a . Jutro z Turcją też chcemy wygrać. Mamy 22. godziny żeby się do tego meczu przygotować. Teraz jedziemy do hotelu i zaczniemy oglądać zebrane przez sztab materiały" - podkreślił Szymon Szewczyk.