Skład reprezentacji Polski na 17. lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Dausze (27 września - 6 października):

K O B I E T Y

100 m Ewa Swoboda (AZS AWF Katowice)

400 m Iga Baumgart-Witan (BKS Bydgoszcz) Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot) Justyna Święty-Ersetic (AZS AWF Katowice)

800 m Anna Sabat (CWKS Resovia Rzeszów)

100 m ppł Karolina Kołeczek (AZS UMCS Lublin)

400 m ppł Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław)

3000 m z przeszkodami Alicja Konieczek (OŚ AZS Poznań)

chód na 20 km Katarzyna Zdziebło (LKS Stal Mielec)

wzwyż Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok)

kula Paulina Guba (AZS UMCS Lublin) Klaudia Kardasz (KS Podlasie Białystok)

dysk Daria Zabawska (AZS UMCS Lublin)

młot Malwina Kopron (AZS UMCS Lublin) Joanna Fiodorow (OŚ AZS Poznań)

oszczep Maria Andrejczyk (LUKS Hańcza Suwałki)

4x400 m oraz sztafeta mieszana 4x400 m Iga Baumgart-Witan (BKS Bydgoszcz) Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot) Justyna Święty-Ersetic (AZS AWF Katowice) Aleksandra Gaworska (AZS AWF Kraków) Małgorzata Hołub-Kowalik (KL Bałtyk Koszalin) Patrycja Wyciszkiewicz (OŚ AZS Poznań)

M Ę Ż C Z Y Ź N I

800 m Adam Kszczot (RKS Łódź)

1500 m Marcin Lewandowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL)

110 m ppł Damian Czykier (KS Podlasie Białystok)

400 m ppł Patryk Dobek (MKL Szczecin)

3000 m z przeszkodami Krystian Zalewski (Barnim Goleniów)

chód 20 km Dawid Tomala (KU AZS Politechniki Opolskiej)

chód 50 km Rafał Augustyn (LKS Stal Mielec) Artur Brzozowski (AZS AWF Katowice) Rafał Sikora (AZS AWF Katowice)

tyczka Piotr Lisek (OSOT Szczecin) Robert Sobera (AZS AWF Wrocław) Paweł Wojciechowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL)

kula Konrad Bukowiecki (AZS UWM Olsztyn) Michał Haratyk (KS Sprint Bielsko-Biała) Jakub Szyszkowski (AZS AWF Katowice)

dysk Piotr Małachowski (WKS Śląsk Wrocław) Bartłomiej Stój (KU AZS Politechniki Opolskiej) Robert Urbanek (MKS Aleksandrów Łódzki)

młot Paweł Fajdek (KS Agros Zamość) Wojciech Nowicki (KS Podlasie Białystok)

oszczep Marcin Krukowski (KS Warszawianka)

dziesięciobój Paweł Wiesiołek (KS Warszawianka)

4x400 m oraz sztafeta mieszana 4x400 m Łukasz Krawczuk (WKS Śląsk Wrocław) Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław) Wiktor Suwara (AZS AWF Warszawa)