Dziennik Gazeta Prawana logo

Vive Targi Kielce trzecią drużyną Europy!

2 czerwca 2013, 16:55
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Vive Targi Kielce trzecią drużyną Europy!
Vive Targi Kielce trzecią drużyną Europy!/Newspix
Piłkarze ręczni Vive Targi Kielce pokonali niemiecki zespół THW Kiel 31:30 w meczu o trzecie miejsce turnieju Final Four Ligi Mistrzów.

W finale turnieju rozgrywanego w Kolonii (Niemcy) zmierzą się zespoły FC Barcelony i HSV Hamburg.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj