Tajemnica śmierci Kosteckiego. Giertych i Dubois: Tezy ministerstwa są sprzeczne z dowodami

Tezy przedstawione w oświadczeniu MS są sprzeczne ze zgromadzonym materiałem dowodowym i stanowią próbę wybielenia działań organów ścigania i Służby Więziennej - poinformowali we wtorek w oświadczeniu pełnomocnicy rodziny Dawida Kosteckiego, adwokaci Roman Giertych i Jacek Dubois.

wróć do artykułu
  • ~Konrad
    (2019-08-14 08:33)
    Coś tu śmierdzi koń ma racje
  • ~rychu
    (2019-08-14 00:46)
    Jarek swoich pacholkow z sekty zapoznal i nakazal stosowac dogmat Dzierzynskiego - jezeli to co mowie nie zgadza sie z faktami, tym gorzej dla faktow !!!!!!!!!!!!!
  • ~toga
    (2019-08-13 21:50)
    wodoglowie znowu w mediach?? ten antysemita z czasow Ligi Wszechpolskiej przebrany za skoczka deptakowego ,lacznik biznesu z oszustwem ksiazkowy szantazysta - jeszcze nie za kratami ?
  • ~Onej
    (2019-08-13 16:57)
    On ma w tym doświadczenie wie jak to sie robi
  • ~I stoi
    (2019-08-13 16:55)
    Tego k unia 3razy dziennie tylko batem i orka
  • ~asia
    (2019-08-13 14:48)
    Koń sugeruje, że śmierć boksera spowodowana jest działaniami obecnej władzy. Głupota tego człowieka przekracza wszelkie granice. "Każdy sądzi według siebie" mądre polskie przysłowie.
  • ~pola
    (2019-08-13 14:43)
    byly juz samobojstwa po katastrofie smolenskiej --ale inny sens mialy nie wygodni zeby prawdy niepowiedziec ----a w tym wypadku -zeby zrzucac oskarzenia i szukac znow atakow na rzad -tak szukaja ci dwaj panowie w rozny sposob czy im sie uda --czy w tensposob -zdobedzie glosy na senatora ---oby nie ---
  • ~Bartosz
    (2019-08-13 14:39)
    Koń wie lepiej i tak ma być.
  • ~#NaPoważnie
    (2019-08-13 14:38)
    Ten obrońca uciśnionych niech lepiej sobie sprawi jakieś męskie oprawki do tych swoich pingli :P
  • ~xyz
    (2019-08-13 14:25)
    Adwokaci stawiają śmiałe tezy nie poparte żadnymi dowodami lecz publicystyką GW.
  • ~emik
    (2019-08-13 14:12)
    Jednego smiecia mniej
  • ~Rolnik z Podkarpacia
    (2019-08-13 14:05)
    Śpię z żoną pod pierzyną. Czy to daje mi szanse na przeżycie ? Pytam bo czasem mi się coś wyrwie.
  • ~greg
    (2019-08-13 14:03)
    Przecież to już 3-cia osoba, mająca wiedze o tzw. aferze podkarpackiej, którą odwiedził seryjny samobójca
  • ~CONDOR
    (2019-08-13 13:45)
    Czy dzięki pomocy seryjnego samobójcy, politycy PiS umoczeni w aferę podkarpacką mogą teraz spać spokojnie?

Może zainteresować Cię też: