Dziennik Gazeta Prawana logo

Brazylijscy piłkarze pobili się na lotnisku

3 listopada 2007, 13:05
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Kiedy grają dwie zwaśnione drużyny, wiadomo że mecz będzie brutalny. Piłkarze dwóch brazylijskich klubów Atletico Paranaense i Gremio Porto Allegre poszli o krok dalej. Pobili się na lotnisku. W ruch poszły nawet kubły na śmieci. Zobacz wideo.
Zobacz jak piłkarze Atletico Paranaense i Gremio Porto Allegre pobili się na lotnisku

W minioną środę oba zespoły zmierzyły się ze sobą w lidze brazylijskiej. Atletico wygrało 2:0. Pech chciał, że następnego dnia drużyny wpadły na siebie na lotnisku Afonso Pena w Kurytybie. Wywiązała się bijatyka. Najbardziej ucierpiał wiceprezes Gremio Paulo Pelaipe, któremu ktoś wybił zęba. Awanturników rozdzieliła policja.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj