Leo Beenhakker sprawdził niemal wszystkich piłkarzy, którzy przebywali na zgrupowaniu we Wronkach. Na boisku nie pojawił się tylko Robert Lewandowski. "Robert doznał stłuczenia palca u nogi. Nie mógł nawet włożyć buta" - wyjaśniła Marta Alf, rzecznik prasowy reprezentacji.

Początek spotkania był dość chaotyczny, jednak w miarę upływu czasu Polacy grali co raz lepiej. W 15 min. Tomasz Zahorski wykorzystał podanie Jakuba Rzeźniczka i mimo asysty obrońcy, padła pierwsza bramka.

W przerwie trener Beenhakker dokonał ośmiu zmian. Na boisku zostali tylko Adam Danch, Piotr Polczak i Zahorski. Ten ostatni zdobył dwie kolejne bramki, a gol na 4:0, strzelony efektowną przewrotką, był bez wątpienia ozdobą pojedynku.

To "biało-czerwoni" przeważali na boisku. Przez 90 minut młodzi piłkarze Maccabi nie oddali ani jednego strzału w światło bramki.

Kadra Ligi Polskiej - Maccabi Hajfa 5:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Zahorski (15), 2:0 Sławomir Peszko (36), 3:0 Tomasz Zahorski (53), 4:0 Tomasz Zahorski (66), 5:0 Piotr Kuklis (90+3).

Żółta kartka: Krzysztof Król (Polska).

Liga Polska: Sebastian Przyrowski (46. Adam Stachowiak) - Jakub Rzeźniczak (46. Mariusz Pawelec), Tomasz Jodłowiec (46. Michał Pazdan), Piotr Polczak, Przemysław Wysocki (46. Krzysztof Król), Sławomir Peszko (46. Szymon Pawłowski), Adam Danch, Radosław Majewski (46. Bartłomiej Dudzic), Tomasz Bandrowski (46. Piotr Kuklis), Maciej Rybus (46. Tomasz Lisowski) - Tomasz Zahorski.