Spotkanie w pierwszej połowie stało na żenująco niskim poziomie. Obydwa zespoły przez pierwsze 45 minut nie stworzyłby sobie choćby jednej groźnej sytuacji. Zdecydowanie lepiej było po przerwie.

W 55. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Akcję zainicjował aktywny dziś Maciej Iwański, który ograł jednego z graczy Jagiellonii, po czym podał Szałachowskiemu. Asystę należy zaliczyć jednak nie graczowi Legii, ale Hermesowi, który próbując wybić futbolówkę spod nóg Szałachowskiego, wystawił ją Radoviciowi, który z bliska pokonał Piotra Lecha. Wideo.

W 76. minucie powinno być 2:0, ale Szałachowski po ograniu Lecha nie trafił z kilkunastu metrów do pustej bramki.

W końcówce spotkania "Jaga" zaatakowała bardziej zdecydowanie, ale nadział się na kontrę. Roger popisał się kapitalnym podaniem do Radovicia, a ten w sytuacji sam na sam z wychodzącym z bramki Lechem, spokojnie skierował piłkę do siatki.