GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Gol (66' - samobójcza), Mariusz Ujek (81' - karny)
Żółte karki: Legia Warszawa - Piotr Rocki, Maciej Iwański.
Czerwona kartka: Piotr Rocki (37-za kwestionowanie decyzji sędziego).

GKS: Krzysztof Kozik, Grzegorz Fonfara, Marcin Drzymont, Dariusz Pietrasiak, Jacek Popek, Tomasz Wróbel, Patryk Rachwał, Mateusz Cetnarski (46' - Janusz Gol), Janusz Dziedzic, Łukasz Garguła (7' - Bartłomiej Chwaliborowski), Mariusz Ujek.

Legia: Wojciech Skaba, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Pance Kumbev, Marcin Komorwski, Piotr Rocki, Tomasz Jarzębowski, Maciej Iwański, Roger Guerreiro, Maciej Rybus, Kamil Majkowski

Pogoda w Bełchatowie nie zachwyca. Cały czas pada śnieg. Legioniści od samego początku atakują.Już w 7. minucie spotkania kontuzji nabawił się piłkarz gospodarzy - Łukasz Garguła. Zastąpił go na murawie Bartłomiej Chwaliborowski.

25. minuta - Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowuje Iwański, ale niecelnie i ostatecznie bełchatowianie wybijają piłkę na aut.

37. minuta - czerwona kartka dla Piotra Rockiego. Legionista niepotrzebnie dyskutował z arbitrem, a ten sięgnął po czerwony kartonik i warszawiacy grają teraz w osłabieniu.

Początek połowy i druga zmiana w drużynie gości. Na miejsce Mateusza Cetnarskiego wchodzi Janusz Gol. Legia nadal w takim samym składzie.

66. minuta i pierwsza bramka w tym spotkaniu. Piłkę do własnej bramki wpakował Jakub Go.

80. minuta - legioniści faulują w polu karnym, a sędzia odgwizduje karnego. Mariusz Ujek nie miał żadnych problemów z wyegzekwowaniem takiego "prezentu" i mamy remis 1:1.