>>>Zobacz gole z meczu Lech - Wisła

I połowa:

Zaczął Lech.
1. min. - Pierwsza zaatakowała Wisła. Małeckie w pole karne do Beto, ten się przewraca w starciu z rywalem, ale sędzia nie reaguje - gramy dalej
2. min. - Akcja Ćwielonga. Piłkarz wisły wbiegł w pole karne, ale jego podanie było fatalne.
5. min. - Diaz podaje do Ćwielonga, ale ten mija się z piłką.
7. min. - Singlar próbował strzału z 25 metrów. Uderzył niecelnie
9. min. - Dobra akcja wiślaków. Piłka jak po sznurku wędrowała w linii Łobodziński - Ćwielong - Beto -Ćwielong - Małecki. Ten ostatni strzelił w długi róg, ale Kotorowski przeniósł futbolówkę nad poprzeczką
15. min. - Doskonała okazja dla Lecha. Lewandowski ograł Głowackiego, wyszedł czystą pozycję, ale uderzył w boczną siatkę
18. min. - Po chwili swoja szansę miała Wisła. Ćwielong uderzał z pięciu metrów i przeniósł piłkę nad poprzeczką
20. min. - Żółta kartka dla Bandowskiego, który faulem zatrzymał Ćwielonga
26. min. - Gola dla Lecha! Lewandowski wyszedł na sam na sam i przelobował Cebanu
29. min. - Drugi gol dla Lecha! To nokaut Wisły. Tym razem do siatki krakowian trafił Rengifo
32. min. - Rengifo doznał kontuzji. Wchodzi za niego Wilk
37. min. - Kontra Lecha. Głowacki ratuje Wisłę przed stratą trzeciego gola
42. min. - Rzut wolny dla Lecha. Ale źle wykonany. Piłka przelatuje daleko od bramki Cabanu
45. min. - Małecki wrzucił piłkę w pole karne Lecha, Kotorowski zdążył z interwencją przed nadbiegającym Łobodzińskim
45+1. min. - Koniec pierwszej połowy

II połowa:
46. min. - Poczatek drugiej części gry i od razu świetna szansa dla Wisły, ale Małecki nie trafił w piłkę po podaniu od Łobodzińskiego
49. min. - Gol dla Wisły! Głowacki bezpośrednio z wolnego zdobywa bramkę
57. min. - Kontra Wisły, tym razem w ostatniej chwili zatrzymana przez Bosackiego
61. min. - Po podaniu z rzutu wolnego główkował Bosacki, ale Cebanu świetnie obronił ten strzał
64. min. - Ćwielong decyduje się na strzał z woleja, ale Kotorowski nie miał problemów z obroną
68. min. - Djurdjevic przerwał akcję Wisły faulem, ale sędzia nie wyjmuje żółtej kartki. Gdyby to zrobił, Djurdjevic musiałby opuścić boisko
71. min. - Singlar dośrodkował z prawej strony w pole karne, ale strzał głową Niedzielana był niecelny
75. min. - Podanie w pole karne do Ćwielonga, ale ten źle przyjmuje futbolówkę, dzięki czemu mógł ją złapać Kotorowski
77. min. - Rzut wolny dla Lecha. Peszko... piłka przelatuje tuż nad poprzeczką
82. min. - Małecki przepycha się w polu karnym, co sędzia uznał za faul - wolny dla Lecha
85. min. - Strzał Niedzielana został zablokowany
89. min. - Singlar przerywa kontrę Lecha
90+3. min. - Koniec meczu. Lech wygrywa 2:1 i awansuje do półfinału Pucharu Polski

Lech Poznań - Wisła Kraków 2:1
Bramki: Lewandowski 26', Rengifo 29' - Głowacki 49'
Lech: Kotorowski, Kikut, Bosacki, Tanevski, Hernriquez, Peszko (Cueto 82'), Bandrowski, Djurdjevic (Injac 75'), Stilić, Lewandowski, Rengifo (Wilk 32')
Wisła: Cebanu, Singlar, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek, Łobodziński (Zieńczuk 63'), Sobolewski, Diaz (Boguski 46'), Małecki, Ćwielong, Beto (Niedzielan 46')