Bramki: Smoliński (38') , Gevorgyan (47') , Świerczewski (54')

Bramki: Grzyb (28') , Matulevicius (45')

Bramki: Banaś (17') , Dudek (83')

Żółte kartki: M.Gancarczyk, Vaclavik, Kizys

Śląsk: Wojciech Kaczmarek, Socha, Celeban, Fojut, Pawelec, Marek Gancarczyk, Łukasiewicz, Ulatowski (66' - Dudek), Mila, Klofik (58' - Janusz Gancarczyk), Łudziński (72' - Biliński)

Górnik: Vaclavik, Bonin, Banaś, Pazdan, Marciniak, Strąk, Kołodziej (67' - Danch), Przybylski, Pitry (73' - Magiera), Zahorski (87' - Kizys), Szczot

Zabrzanie od samego początku atakują bramkę wrocławian. W 12. minucie Górnik miał bardzo dobrą okazję do objęcia prowadzienia. Z rzutu wolnego z 30 metrów tuż nad poprzeczką piłkę posłał Dariusz Kołodziej.

17. minuta i pierwszy gol we Wrocławiu. Po dośrodkowaniu Kołodzieja do siatki głową piłkę posłał Banaś.

24. minuta - o mały włos byłoby 1:1. Po błędzie Banasia, Łudziński znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Górnika. Niestety, trafił idealnie w Vaclavika.

Kilka minut później znów mógł być remis. Klofik podał do Łudzińskiego, ale ten z bliskiej odległości trafił w poprzeczkę.

Piłkarze Śląska atakowali zacięcie do końca połowy spotkania. W 40. minucie w polu karnym upadł Marek Gancarczyk, jednak arbiter zamiast faulu dopatrzył się symulacji zawodnika Śląska i pokazał mu żółtą kartkę.

Jeszcze przed gwizdkiem sędziego Vaclacik znów musiał interweniować. Groźnie uderzał Socha, ale w ostatniej chwili bramkarz Górnika odbił piłkę ponad poprzeczkę.

Druga połowa zaczęła się spokojnie. Obie ekipy miały problem ze stworzeniem dogodnej sytuacji strzeleckiej. W 74. minucie Śląsk miał okazję do wyrównania. Po rzucie rożnym piłkę w pole karne wbił Mila, a głowką uderzył Fojut. Piłka jednak przeleciała obok słupka.

Śląsk walczył, aż wreszcie się udało. W 83. minucie mamy wreszcie drugą bramkę. Z prawej strony dośrodkował Janusz Gancarczyk. Bramkarz Górnika pomylił się, dając wrocławianom szansę. Wykorzystał ją Fojut, który podał piłkę do Dudka, a ten z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce.

Wrocławianie nie spoczęli na laurach. Chwilę po zdobyciu bramki Vaclavika mógł pokonać Janusz Gancarczyk, ale bramkarz Górnika tym razem był górą i wybił piłkę.

Już w doliczonym czasie gry szczęścia próbował też Marek Gancarczyk, ale bez efektu. Śląsk -Górnik 1:1.

Bramki: Smoliński (38'), Gevorgyan (47'), Świerczewski (54')

ŁKS Łódź: Wyparło - Radżius, Sierant, Hajto, Papeckys - Gevorgyan (72' - Czerkas), Kascelan, Świerczewski (82' - Haliti), Smoliński (88' - Drumlak), Biskup - Kujawa

Arka Gdynia: Witkowski - Kowalski (65' - Trytko), Żuraw, Łabędzki, Telichowski - Sokołowski, Budziński (46' - Pietroń), Scherfchen, Ljubenow (46' - Wachowicz), Ława - Zakrzewski

Bramki: Grzyb (28'), Matulevicius (45')

Żółte kartki: Hricko, Dymkowski, Kowalczyk, Matulevicius
Czerwona kartka za drugą żółtą: Matulevicius (74')

Polonia Bytom: Peskovic - Hricko, Klepczyński (79' - Zieliński), Killar, Sokolenko - Trzeciak (60' -Tomasik), Grzyb, Brzęczek (33' - Broniewicz), Bazik, Radzewicz - Podstawek

Odra Wodzisław: Stachowiak - Kokoszka, Kowalczyk, Dymkowski (42' - Markowski), Szary - Woś (71' - Rygel), Kuranty, Malinowski, Małkowski - Matulevicius, Korzym (63' - Wodecki)