Były bramkarz reprezentacji Brazylii jubileuszową bramkę zdobył z rzutu wolnego z narożnika pola karnego rywali, podwyższając prowadzenie swojej drużyny na 2:0.

Reklama

"Gdy bramkarz wychodzi na boisko nie myśli o strzelaniu goli, ale wszystko potoczyło się tak jak chciałem - powiedział Ceni, który przyczynił się do przerwania passy 11 meczów bez zwycięstwa nad tym rywalem, która trwała od 2007 roku. - Dla mnie nie jest ważne z kim gramy, ale zdaję sobie sprawę ile to znaczy dla naszych kibiców".

Spotkanie rozgrywane na neutralnym boisku w mieście Barueri, było bardzo dramatyczne. Zespół Corinthians kończył mecz w dziewiątkę po czerwonych kartkach dla Alessandro i strzelca jedynej bramki dla swojego zespołu Dentinho. Spotkania nie dokończył również zdobywca pierwszego gola dla Sao Paulo - Dagoberto.

Dzięki wygranej zespół Sao Paulo wyprzedził w tabeli Corinthians i awansował na drugą pozycję. W rozgrywkach o mistrzostwo stanu Paulista prowadzi Palmeiras, którego szkoleniowcem jest Luis Felipe Scolari. Stanowe rozgrywki poprzedzają w Brazylii start tamtejszej ekstraklasy.

http://www.youtube.com/watch?v=e7WX9E9V-qk