Piłkarze Legii Warszawa będą grać na Pepsi Arenie?

| Aktualizacja:

Pepsi Arena - tak od nowego sezonu nazywać się będzie stadion przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie, na którym swoje mecze rozgrywa Legia.

wróć do artykułu
  • ~JasnePełne
    (2011-04-14 17:19)
    Pieprzy Arena. Albo Przekręt Arena
  • ~haha
    (2011-04-14 10:01)
    I tak każdy warszawiak będzie o nim mówił jak było od zawsze "stadion Legii". Starsi może jeszcze pamiętają nazwę CWKS Legia, ale jednak zawsze byla to i będzie Legia. I jeśli tam idę to mówię "idę na Legię" i nigdy nie powiem idę na Pepsi. A dla tych rządzących dupków liczy sie poczywiście tylko szmal .
    Mogą sobie na własny użytek stadion nazwać jak chcą. Mnie osobiście to nic a nic nie obchodzi,.
  • ~con donek
    (2011-04-14 12:20)
    HWD Bufetowej i BULA Komoruskiego.
  • ~marco- Bufetowa za bar!
    (2011-04-14 12:00)
    A może ,,Piwo Królewskie Arena" - w końcu sponsor no i zatrudnić bufetową, tą z Ratusza, ktoś musi nalewać piwo do kufli.
  • ~wero
    (2011-04-14 11:49)
    To miasto jest właścicielem stadionu i ewentualny dochód za nazwę powinien trafić do kasy miasta. ITI jest dzierżawcą !
  • ~azrael
    (2011-04-14 11:30)
    Najlepsza nazwa t Gudłaj-Arena . Nazwa była by hołdem dla HGW.
  • ~ajron1960
    (2011-04-14 11:15)
    Przekręt Bufetowej albo WSI Arena to odpowiednie nazwy dla stadionu.
    ITI płaci 5 mln rocznie za czynsz , a weźmie 6 mln rocznie tylko za nazwę. Żenada i żart, ale widać jak na dłonio, żę Tusk musi opłacać się TVN-owi za kłamstwa i manipulacje wspierające Platformę.
  • ~antykomuch
    (2011-04-14 11:11)
    OranżadaArena - będzie bardziej po Polsku.To był magiczny napój ubeków-właścicieli klubu.
  • ~"Przekręt Bufetowej"
    (2011-04-14 10:57)
    proponuję najbardziej adekwatna nazwę: "Przekręt Bufetowej". Wśród warszawiaków przyjmie się na pewno
  • ~PiSilub
    (2011-04-14 10:54)
    Ja proponuję na cześć największego Polaka omnipotencjalnego omnibusa jedynego dotychczas w naszej 1000 letniej historii prawdziwego przywódcę i człowieka godnego wszelakich hołdów wielkiego Lecha Kaczyńskiego.
  • ~Aculeus
    (2011-04-14 10:47)
    Popieram archeopteryxa, ktory nazwal stadion PEPSI URYNA
    - pomysloprostytuodawcow nazwy
  • ~Stadion imienia Wojciecha Jaruzelskiego i TVN24
    (2011-04-14 10:47)
    Powinien się nazywać: "Stadion imienia Wojciecha Jaruzelskiego, Doradcy Prezydenta Komorowskiego"
  • ~diegott
    (2011-04-14 09:57)
    a to ćwoki z legii cwaniakowo zapłacili za budowe stadionu ?
  • ~wiesio
    (2011-04-14 09:51)
    aj ti aj Jako on sia ladnie nazywać będzie
    popepsiło kogoś?
  • ~młodzieniec z miasta
    (2011-04-14 09:51)
    No to kim wy teraz jesteście, kibice Legii, czy kibice Pepsi?
    To stadion wybudowany za państwowe pieniądze, więc ta kasa to raczej powinna trafić do budżetu państwa.
    Czyżby ktoś znowu ukręcił lody?
    Co na to bufetowa?
  • ~BUL w NADZIEJI
    (2011-04-14 09:50)
    WSI24 ARENA
  • ~ciekawy
    (2011-04-14 09:48)
    a czy miasto coś z tych pieniędzy dostanie??? Stadion miał być też przeznaczony dla miejskich imprez i gdzie one? Orange festiwal ma być obiletowany? Co miasto z tego będzie miało? Pytania do HGW!!
  • ~Bruce
    (2011-04-14 09:44)
    Nazwa jak dla rozgrywek juniorów
  • ~bruno
    (2011-04-14 09:23)
    RZECZNIK MÓWI ŻE W ŻADEN SPOSÓB TEGO NIE SKOMENTUJE
    TO OD CZEGO TA PRZYBŁĘDA JEST
  • ~archeopteryx
    (2011-04-14 09:13)
    Na cześć polskiej piłki nożnej i jej przestępczych mózgów - PESPI URYNA byłoby stosowniej.