Specjalny komunikat w tej sprawie nie pomógł. Kibice Ruchu Chorzów podczas odgrywania hymnu narodowego w czasie finału Pucharu Polski krzyczeli: Górny Śląsk! Górny Śląsk!
Fani Ruchu już raz znieważyli polski hymn. W 2009 roku podczas meczu z Lechem Poznań na Stadionie Śląskim buczeli, gdy był odgrywany. Teraz doszło do podobnej sytuacji.
Fani "Niebieskich" skupieni w Klubie Kibica obawiając się powtórki sprzed trzech lat zaapelowali do osób wybierających się na mecz do Kielc z Legią Warszawa, by powstrzymały się przed takim zachowaniem. W tym celu wystosowali specjalny komunikat.
- pisali w oficjalnym komunikacie Klubu Kibica i Grup Kibicowskich Ruchu na stronie niebiescy.pl.
Jak widać, apel nie pomógł.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Media
Powiązane
Zobacz
|