1 minuta: Zaczynają goście, nie rzucają się do frontalnego ataku, spokojnie wymieniają piłkę w swej strefie obronnej.

2 minuta: Świetna kontra Polaków, doskonale zagrał Krychowiak, ale Mierzejewski pudłuje.

3 minuta: Polacy przeważają, defensywni pomocnicy - Ariel Borysiuk i Grzegorz Krychowiak rozbijają ataki rywali.

4 minuta: Rzut wolny dla RPA na naszej połowie, jednak piłkę łapie Przemysław Tytoń.

6 minuta: Zawodnicy RPA próbują przedostać się pod bramkę Tytonia długimi podaniami, jednak ich ataki kończą się na naszych obrońcach.

7 minuta: Pressing Polaków na połowie rywala utrudnia zawodnikom RPA wyprowadzanie akcji.

8 minuta: groźna sytuacja pod bramką Polaków. Po rzucie wolnym Tytoń wypuścił piłkę z rąk, jednak szybko ją odzyskał.

12 minuta: Perquis przerywa akcję rywali

14 minuta: Rzut rożny dla Polaków. Mierzejewski podał do Krychowiaka przed pole karne a ten trafił piłką w Perquisa

15 minuta: Rzut wolny dla biało-czerwonych. Mierzejewski źle dośrodkował

17 minuta: Dobra akcja Polaków. Sobiech zmarnował idealne podanie Wszołka

19 minuta: Polacy wysoko wyszli do rywali i szybko odzyskali piłkę

21 minuta: Rzut wolny dla RPA 40 metrów przed nasza bramką. Dośrodkowanie i Khumalo uderza głową tuż obok słupka

22 minuta: Tshabalala ogrywa Wojtkowiaka. Na szczęście jego zagranie w pole karne przecina Wasilewski

24 minuta: Kolejna dobra akcja Wszołka. Przedarł się lewą stroną i zagrał do Sobiecha. Jego strzał z siedmiu metrów został zblokowany

26 minuta: Powinno być 1:0 dla Polaków. Po kontrze Wszołek idealnie w tempo zagra do Piecha. Ten wyszedł sam na sam bramkarzem. Miał mnóstwo czasu ale trafił w golkipera

29 minuta: Przechwyt na środku boiska. Niestety Mierzejewski najpierw zwalnia akcję, a w końcu podaje do rywala

31 minuta: Rzut rożny dla nas. Niestety fatalnie wykonany

32 minuta: Borysiuk przerywa akcję gości

34 minuta: Mungomeni pogubił się w dryblingu w polu karnym Polaków

36 minuta: Perquis wybija głową piłkę po dośrodkowaniu Nunesa

38 minuta: Dobra centra Wszołka. Sobiech uderza głową obok bramki

39 minuta: Rajd Sobiecha od połowy boiska. Jego strzał broni golkiper rywali

41 minuta: Wszołek próbował dośrodkować, ale jego zagranie zostało zablokowane. Po chwili Polak fauluje

43 minuta: Perquis atakowany przez rywala wybija piłkę na aut

44 minuta: Wawrzyniak z Wasilewski blokują strzał Furmana

Koniec pierwszej połowy: Piłkarzy schodzących do szatni żegnają gwizdy

46 minuta: Początek drugiej części meczu. Zmiany w polskim zespole. Na boisku pojawili się Grosicki i Sobota

47 minuta: Przechwyt Polaków na środku boiska. Okazja do kontry. Niestety marnowana przez złe podanie

51 minuta: Rzut wolny dla RPA z 40 metrów przed bramką Tytonia. Mamy szczęście. Po dośrodkowaniu Dikgacoi uderza głową tuż obok słupka

53 minuta: Żółta kartka dla Perqusa za faul od tyłu

54 minuta: Po wrzutce z rzutu wolnego Tytoń wychodzi z bramki i pewnie łapie piłkę

56 minuta: Dobry odbiór Perquis, ale po chwili Borysiuk podaje pod nogi rywala

57 minuta: Rzut wolny z 28 metrów dla Polaków. Mierzejewski uderza bardzo słabo

58 minuta: Zmiana w naszym zespole. Milik zmienia Mierzejewskiego

59 minuta: Sobiech przypadkowo znajduje się na szóstym metrze przed bramkarzem, ale ponownie nie potrafi go pokonać

62 minuta: Po strzale Pakera, Tytoń pewnie łapie piłkę

63 minuta: Sobota zagrał w pole karne do wychodzącego na pozycję Grosickiego, ale Polak nie sięgną piłki

65 minuta: Murawski wchodzi na boiska za Krychowiaka

66 minuta: Grosicki wpadł z piłką w pole karne. Dograł na głowę do Soboty. Skrzydłowy Śląska Wrocław uderzył jednak obok słupka

67 minuta: Tytoń rzuca się pod nogi szarżującego napastnika gości i wygrania mu piłkę

71 minuta: Grosicki dośrodkował w pole karne. W walce o piłkę Sobiech zderzył się z bramkarzem i poważnie ucierpiał. Polak zostaje zniesiony z boiska. Wydaje się, że to może być jakiś poważny uraz kręgosłupa Na razie gramy w "10"

72 minuta: Chyba z Sobiechem nie jest aż tak źle. Podniósł się z noszy

75 minuta: Komorowski wchodzi na boisko. Zmienia Sobiecha, który o własnych siłach udał się d szatni

78 minuta: Komorowski wywalczył rzut rożny

79 minuta: Khune po dośrodkowaniu łapie piłkę

82 minuta: GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dośrodkowanie z prawej strony. Milik nie trafia w piłkę, ale akcję zamyka Komorowski i trafia do siatki

83 minuta: Tytoń piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Nunesa

84 minuta: Obraniak wchodzi za Wawrzyniaka

87 minuta: Obraniak strzela z dystansu i trafia w nogi jednego z kolegów

89 minuta: Grosicki złapany na spalonym

90 minuta: Milik ponownie nie trafia w piłkę będąc kilka metrów przed bramką

90+2 minuta: Piłka w siatce Tytonia. Gola jednak nie ma napastnik rywali był a spalonym