Dziennik Gazeta Prawana logo

Polscy posłowie lepsi od kadry Fornalika. Pokazali, jak ograć Ukrainę

20 września 2013, 12:40
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Polscy posłowie grają w Moskwie
Polscy posłowie grają w Moskwie/Newspix
W Moskwie tryumfują polscy parlamentarzyści. Drużyna Sejmu RP bierze udział w Międzynarodowych Zawodach Parlamentarzystów, zorganizowanych przez Dumę Państwową. Biało-czerwoni ograli dziś reprezentacje parlamentów Ukrainy i Litwy.

Polscy posłowie rok temu wywalczyli mistrzowski tytuł i wszystko wskazuje na to, że w tym roku powtórzą sukces. - mówi kapitan polskiej drużyny poseł Ireneusz Raś z PO. Parlamentarzysta dodaje, że oprócz rozgrywek moskiewskie zawody są okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy. - twierdzi Raś.

W Międzynarodowych Zawodach Parlamentarzystów bierze udział 11 krajów. Zakończenie imprezy zaplanowano na niedzielę.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj