Forde łapie piłkę po strzale głową Celebana
Ćwielong i Sobota schodzą z boiska. Pojawili się na nim Olkowski i Brzyski
80. min.
Pazdan ofiarnym wślizgiem przerywa akcję rywali
79. min.
Rzut rożny dla biało-czerwonych. Po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego, Irlandczycy wybijają piłkę na naszą połowę
78. min.
Zablokowany strzał Błaszczykowskiego z 16. metrów
76. min.
Kolejna zmiana w składzie gości. Wilsona zastępuje Whelan
75. min.
Zamieszanie przed polem karnym Irlandczyków. Niestety nie potrafiliśmy oddać celnego strzału
73. min.
Long opuścił boisko. Wszedł do gry Hoolahan
71. min.
Błaszczykowski z prawej strony pola karego ograł dwóch rywali. Niestety jego podanie wzdłuż bramki było niecelne
69. min.
Sobota ograł obrońcę w polu karnym, ale zabrakło wykończenia tej akcji
68. min.
Stokes schodzi z murawy. Pojawił się na niej Doyle
66. min.
Dobry strzał Jodłowca. Po tym uderzeniu za pola karnego piłka przeleciała tuż nad poprzeczką
65. min.
Pazdan ukarany żółtą kartką za brutalny faul
62. min.
McCarthy i McGeady schodzą z boiska. Do gry weszli Pearce i McClean
60. min.
Stokes z dystansu próbował zaskoczyć Szczęsnego. Nasz bramkarz był na posterunku
59. min.
Zmiany w polskim zespole. Teodorczyk wchodzi za Lewandowskiego. Jodłowiec w miejsce Mączyńskiego
58. min.
Marciniak powstrzymuje szarżę Longa
56. min.
Mączyński i Ćwielong zderzyli się głowami. Ten pierwszy bardziej ucierpiał i nie jest zdolny do dalszej gry. Nasz pomocnik opuścił murawę na noszach
54. min.
Long po rzucie rożnym uderza głową nad poprzeczką bramki Szczęsnego
53. min.
Marciniak blokuje strzał Waltersa
52. min.
Po dośrodkowaniu Mączyńskiego i zgraniu Szukały, Lewandowski uderza obok słupka
51. min.
Long opanował piłkę na linii pola karnego i zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała wysoko nad bramką
48. min.
O'Shea wygrywa pojedynek z Lewandowskim
47. min.
Błaszczykowski wpadł w pole karne gości. Ograł dwóch obrońców, ale nie dał rady oddać strzału
46. min.
McGeady z rzutu wolnego próbował wstrzelić w nasze pole karne. Nic z tego nie wyszło
Druga część spotkania:
Obaj selekcjonerzy w przerwie nie decydowali się na żadne zmiany w składach
Koniec pierwszej połowy:
45+1. min.
Rzut wolny dla Polaków. Po dośrodkowaniu Mączyńskiego głową uderzał Szukała. Strzał był zbyt lekki, by zaskoczyć golkipera gości
43. min.
Polacy próbowali znów ładnie rozegrać piłkę przed polem karnym. Tym razem skończyło się na niecelnym podaniu Lewandowskiego do wbiegającego Celebana
40. min.
McGeady wrzuca piłkę w naszą "16". Szczęsny pewnie interweniuje
39. min.
Ładna akcja Polaków. Doskonałe podanie Lewandowskiego do Soboty, który wychodził na czystą pozycję, ale gra została przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego
36. min.
O'Shea przerwał zagraniem ręką akcję Polaków i został za to ukarany żółtą kartką
35. min.
Rzut wolny dla Polaków. Mączyński dośrodkował na głowę do Marciniaka, a ten posłał piłkę wysoko nad poprzeczką
33. min.
Gorąco w pod bramką Szczęsnego. Na szczęście skuteczna interwencja Marciniaka uchroniła nas przed stratą gola
32. min.
Kontuzjowany St Leadger opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawił się O'Shea
31. min.
Szczęsny zmuszony do interwencji przed swoim polem karnym
30. min.
Green fauluje na środku boiska Mączyńskiego
29. min.
Szczęsny piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony
28. min.
Lewandowski próbował dryblingu przed polem karnym. Nic z tego nie wyszło. Rywale szybko odebrali mu piłkę
25. min.
Forde z kłopotami łapie piłkę po strzale z dystansu Błaszczykowskiego
23. min.
Rzut rożny dla biało-czerwonych. Dogranie do wbiegającego Błaszczykowskiego, ale jego strzał zostaje zablokowany
22. min.
Po rzucie rożnym jeden z Irlandczyków uderza głową tuż nad poprzeczką naszej bramki
21. min.
McGeady ograł Celebana i uderzył w boczną siatkę
20. min.
Forde łapie piłkę po dośrodkowaniu Celebana
19. min.
Rzut rożny dla Polaków. Złe dośrodkowanie Mączyńskiego
18. min.
Ćwielong zdecydował się na strzał z dystansu i trafił w plecy rywala
16. min.
Błaszczykowski szukał podaniem w polu karnym Lewandowskiego. Forde jednak był czujny. Wyszedł na przedpole i skutecznie interweniował
14. min.
Long uderza pięta obok bramki Szczęsnego
13. min.
Zablokowane dośrodkowanie Błaszczykowskiego
11. min.
Lewandowski w walce o górną piłkę oberwał w twarz. Rzut wolny dla biało-czerwonych. Błaszczykowski za nisko dośrodkował i Irlandczycy bez problemu oddalili grę od swojego pola karnego
8. min.
Celeban blokuje atomowy strzał i pada na murawę. Po chwili staje na nogi
6.min.
Rajd Błaszczykowskiego prawym skrzydłem. Nasz kapitan minął dwóch rywali i podał w kierunku Lewandowskiego. Lot piłki przeciął obrońca
4. min.
Marciniak będąc naciskanym przez rywala wybija piłkę w trybuny
3. min.
Pierwsze podanie do Lewandowskiego. Obrońcy gości ostro potraktowali naszego napastnika, który nie dał rady utrzymać się przy piłce