Dziennik Gazeta Prawana logo

Legia w rewanżu ze Zrinjskim już z Pazdanem? "Nie ma czasu na odpoczynek i myślenie o przeszłości. Celem jest awans do LM"

18 lipca 2016, 12:41
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Michał Pazdan
Michał Pazdan/Newspix
Mimo, że minął właśnie dopiero tydzień od końca Euro 2016, w którym polska reprezentacja po raz pierwszy w historii wystąpiła w ćwierćfinale, to piłkarze Legii Warszawa są już po pierwszym a przed rewanżowym meczem II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów.

W wyjazdowym spotkaniu z najlepszą drużyną poprzedniego sezonu w Bośni i Hercegowinie mistrzowie Polski zremisowali 1:1. W tamtym spotkaniu zagrało już trzech zawodników, których w czerwcu oglądaliśmy na boiskach Francji: Tomasza Jodłowca, Nemanję Nikolicia oraz Ondreja Dudę.

Teraz, we wtorek, warszawian czeka rewanż na stadionie przy ul.Łazienkowskiej i najczęściej zadawanym pytaniem jest: Czy zagra Michał Pazdan.

- przyznał sam zainteresowany, czyli Michał Pazdan.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło X-news
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj