Bramki dla gospodarzy w środę w pierwszych 20 minutach zdobyli Matus Bero oraz Holender Rangelo Janga. Drużyna ze Słowenii doprowadziła jednak do remisu jeszcze przed przerwą, a gdy w 79. minucie trzeciego gola strzelił Denis Klinar, kwestia awansu Słowaków zawisła na włosku. Ostatecznie wynik już się nie zmienił i dzięki większej liczbie bramek uzyskanych na wyjeździe awans wywalczył zespół z Trenczyna.

Dzień wcześniej Legia Warszawa pokonała przy Łazienkowskiego bośniacki zespół Zrinjski Mostar 2:0 (1:0), zwyciężając w dwumeczu 3:1.

Pierwsze spotkania trzeciej rundy zaplanowano na 26-27 lipca, a rewanże odbędą się tydzień później.

Wyniki meczów rewanżowych 2. rundy kwalifikacji LM (gwiazdka oznacza awans):

*FK Astana (Kazachstan) - Żalgiris Wilno (Litwa) 2:1 (1:0); pierwszy mecz 0:0
F91 Dudelange (Luksemburg) - *Karabach Agdam (Azerbejdżan) 1:1 (0:0); 0:2
IFK Norrkoeping (Szwecja) - *Rosenborg Trondheim (Norwegia) 3:2 (0:1); 1:3
Ferencvaros Budapeszt (Węgry) - *Partizani Tirana (Albania) 1:1 (1:1, 1:1), karne 1-3; 1:1
*Crvena Zvezda Belgrad (Serbia) - FC La Valetta (Malta) 2:1 (1:1); 2:1
*Legia Warszawa (Polska) - Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) 2:0 (1:0); 1:1
Mladost Podgorica (Czarnogóra) - *Łudogororec Razgrad (Bułgaria) 0:3 (0:1); 0:2