Występujący we włoskim SSC Napoli Milik urazu nabawił się w końcówce pierwszej połowy sobotniego meczu. Według wstępnej diagnozy doznał poważnego naderwania więzadła krzyżowego przedniego. Wczesnym popołudniem poleciał do Rzymu, gdzie jeszcze w niedzielę poddany zostanie szczegółowym badaniom, a prawdopodobnie w poniedziałek przejdzie operację. Dopiero po badaniach zostanie podjęta decyzja, na czym będzie polegał zabieg.

Reklama

Pazdan z kolei z urazem barku zmaga się od ligowego pojedynku z Wisłą Kraków (23 września). Obrońca stołecznej Legii w trakcie zgrupowania przechodził terapię, ale nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Danią. W niedzielę po śniadaniu opuścił hotel, w którym trwa zgrupowanie biało-czerwonych.

We wtorek podopieczni Adama Nawałki podejmą Armenię, która w drugiej kolejce eliminacji uległa na własnym boisku Rumunii 0:5. W takich samych rozmiarach Kazachstan przegrał na wyjeździe z Czarnogórą, która z dorobkiem czterech punktów prowadzi w grupie E. Po tyle samo oczek mają Rumuni i Polacy.