Bartosz Bereszyński (Legia Warszawa) i Maciej Sadlok (Wisła Kraków) zostali dodatkowo powołani przez selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski Adama Nawałkę na spotkanie z Rumunią w eliminacjach mistrzostw świata oraz towarzyski mecz ze Słowenią.
Rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski poinformował, że "problemy zdrowotne mają Paweł Dawidowicz i Maciej Rybus", stąd nominacje dla kolejnych zawodników.
Biało-czerwoni 11 listopada zagrają w Bukareszcie z Rumunią o punkty kwalifikacji do mundialu oraz trzy dni później we Wrocławiu towarzysko ze Słowenią.
Po trzech kolejkach na czele tabeli grupy E el. MŚ są Czarnogóra i Polska - po 7 punktów. Bałkański zespół zmierzy się w piątek na wyjeździe z Armenią, która przegrała wszystkie dotychczasowe spotkania.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Powiązane
Zobacz
|