Dziennik Gazeta Prawana logo

"Jeśli polscy piłkarze nie popili, to nie powinni mieć kłopotów w Erywaniu"

5 października 2017, 14:57
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Piłkarze reprezentacji Polski podczas treningu w Erywaniu
Piłkarze reprezentacji Polski podczas treningu w Erywaniu/PAP
Każdy inny wynik niż zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu z Armenią będzie sporą niespodzianką. Biało-czerwoni są zdecydowanymi faworytami jednak mimo tego selekcjoner naszej kadry przestrzega kibiców, którzy spodziewają się łatwej wygranej.

Adam Nawałka przed czwartkowym meczem podkreślał, że wierzy w zwycięstwo swojej drużyn. Opiekun naszych orłów ma jednak pewne obawy. Związane są one z miejscem, w którym zostanie rozegrany mecz. Stadion w Erywaniu położony jest 1000 metrów nas poziomem morza. To o 900 metrów wyżej niż mieści się Stadion Narodowy w Warszawie.

Czy to faktycznie może mieć wpływ na grę polskich piłkarzy, czy jest wymówką na wpadki ewentualnej wpadki? - przekonuje na łamach serwisu sportowefakty.pl Piotr Pustelnik, himalaista, zdobywca 14 ośmiotysięczników.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Media
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj