Boniek: Cały czas jesteśmy w grze. To nie była nasza ostatnia wieczerza

Prezes PZPN Zbigniew Boniek podkreślił, że po wtorkowej porażce z Senegalem (1:2) piłkarze reprezentacji Polski wciąż mają szansę na awans z grupy H mistrzostw świata w Rosji. Cały czas jesteśmy w grze. To nie była nasza ostatnia wieczerza – zaznaczył.

wróć do artykułu
  • ~t.
    (2018-06-20 15:47)
    Takie krotkie pytanie do pana Bonka: a kto ma ten mecz z Kolumbia wygrac ? Slawek Peszko ?????????
  • ~ajax
    (2018-06-20 15:51)
    Mecz otwarcia już zaliczony.Jeszcze mecz o wszystko, mecz o honor i tradycja ostatnich mundialów będzie podtrzymana?
  • ~św.NH
    (2018-06-20 15:58)
    Baka jak jasna cholera,kto wygra strzelając bramki do własnej bramki. Moniek szef stulecia i za 100 patyków Nawalony, Dzieci żal, ******** jak jasna cholera. Kabzy nabite i dalej graja jak z reklamy.
  • ~Adaś Mihniczek
    (2018-06-20 15:59)
    Zibi pozwolę sobie jednak wymienić dwóch nadzwyczaj "zasłużonych": Milik i Szczęsny-Nieszczęsny. Co do twojego kumpla Nawałki...szkoda słów
  • ~ryszard kaczor
    (2018-06-20 16:13)
    Kompromitacji cześć dalsza nastąpi! Bo kto ma grać? Wszyscy dobrzy zostali w Polsce nieudacznik Nawałka zabrał tych co ławki rezerwowych grzeją! Gwiazdeczki reklam.
  • ~PO CO POLAKA AWANS ?, DO DOMU !!!!!!!!
    (2018-06-20 16:21)
    Pytanie jest PO CO ?? Jaki jest sens awansu, jeśli druzyna nie jest wystarczająco dobra aby wygrać finał, nie można polegać na szczęściu w sporcie na tym poziomie. Nawet jak by sie udalo to tylko przynioszą wiekszy wstyd pozniej
  • ~toj
    (2018-06-20 17:34)
    Facet .O czym TY mówisz . Czy po takim "wystepie " można się jeszcze łudzić . NIE Po paru dniach przerwy nikogo nie da się nauczyć gry i tego aby 11 wspaniałych nie trzymało się KURCZOWO własnej połowy Grające dzisiaj Moroko pokazało jak można grać z przeciwnikiem o niebo wyżej notowanym i gdyby nie szuje sędzia rasista z USA byłby remis
  • ~cedr
    (2018-06-20 17:46)
    Największe joby należą się Nawałce! Kownacki. Góralski, Bereszyński, Fabiański grzali ławkę. To są najwięksi przegrani. Won z Milikiem, Cionkiem, Szczęsnym. WON!!
  • ~gostom
    (2018-06-20 17:46)
    A przecież miało być tym razem lepiej.
  • ~gostom
    (2018-06-20 17:51)
    Pierwsza Afrykańska drużyna która wygrała. Polska nie jest w stanie obraniać interesów Europy. Żenada i wstyd dla całej Europy. Wstyd !!!
  • ~Misio.,,,,,,...,,
    (2018-06-20 17:56)
    Chłopcy zarobili kasę na awansie do mundialu. Teraz poczuli się mistrzami świata i uznali, że nie muszą się starać. Tak to jest jak się komuś wchodzi do d.... i daje wszystko za nic. Niech lepiej kończą walkowerem i oszczędzą wstydu narodowi.
  • ~beret
    (2018-06-20 17:57)
    Był dzwonek ostrzegawczy, że trzeba zmieniać kadrę. Ostatnie mecze eliminacji do tych mistrzostw. Widać było gołym okiem, że potrzebne są natychmiast radykalne zmiany!!! Ale nie - "selekcjoner" Nawałka wyselekcjonował - zapewne z managerami poszczególnych zawodników - kadrę "zasłużonych", którzy mają dopisać do CV "udział" w MŚ... Na tym mundialu NIE MA drużyny, którą TA kadra byłaby czy będzie - w stanie pokonać !!! Świat przez ostatnie dwa lata znowu pogalopował do przodu, a Nawałka został ze swoimi gwiazdorami w ciemnej dziupli...
  • ~Lutecki
    (2018-06-20 17:59)
    Bohlen, nadzieja matka gupich!
  • ~Zenon
    (2018-06-20 18:06)
    Geniusz polskiej myśli trenersko-szkoleniowej powinien zostać zwolniony już po słabym Euro 2016, ale Boniek zostawił go na dobrze płatnej posadzie i wyszło tak jak wyszło:-(.
  • ~kob.
    (2018-06-20 18:45)
    Nas piłkarze to nie orły, tylko wrony , które dużo kraczą i nic nie znaczą
  • ~Przewidujący
    (2018-06-20 19:49)
    Ta ostatnia niedziela,wkrótce się rozstaniemy...td
  • ~ggg
    (2018-06-20 20:18)
    Najgorszym zawodnikiem był ten 12 gdy milczał jak nasi przegrywali.
  • ~Zbyszek Kręcina
    (2018-06-21 01:08)
    Zibi, jak nie wygrają w niedzielę, to w poniedziałek oczekuję twojej dymisji na stole PZPN.
  • ~old 62
    (2018-06-21 11:33)
    Nasze ustawienie było super defensywne. Żadna drużyna na tych mistrzostwach nie rozpoczyna akcji ofensywnych poprzez podania między wszystkimi obrońcami i bramkarzem. A najwięcej tych podań było do tyłu i wszystko na stojąco bez biegania. Tak gra się w drużynach oldbojów ? Nie wiem,czy coś zmieni się w meczu z Kolumbią ? A co będzie,gdy przeciwnik znów zamknie nasze skrzydła i dokładnie pokryje Lewandowskiego ? My nie umiemy konstruować akcji ofensywnych przez środek boiska. Nie ma zawodnika,który popędzi przez środek z piłką i wystawi ją napastnikowi. Czy trener ma na to jakieś warianty,które zaskoczą przeciwnika ? Nie wyobrażam sobie znów podań między obrońcami i bramkarzem przy szybkości 5 km/godz, a potem wykop do przodu na tzw.aferę ?
  • ~j10
    (2018-06-24 22:00)
    Wszyscy do dymisji, chyba że w sejmie ich obronią, mają wprawę w bronieniu nieudaczników.

Może zainteresować Cię też: