Znakomita akcja Bartłomieja Grzelaka. Napastnik Legii minął obrońcę i bramkarza, a następnie wpakował piłkę do pustej bramki. Tak więc już od drugiej minuty goście prowadzą 1:0. Kwadrans później mieliśmy wyrównanie. Po rzucie rożnym z bliska do siatki trafił Pance Kumbev. W 24. minucie było 2:1 dla gospodarzy. Błąd Błażeja Augustyna wykorzystał Piotr Rocki. Na dwie minuty przed przerwą na 3:1 podwyższył Peter Babnić, który pokonał Wojciecha Skabę strzałem z 15 metrów.

Rzut karny dla Legii i czerwona kartka dla Igora Kozioła, który dotknął piłki ręką w polu karnym. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Grzelak i goście przegrywali już tylko 2:3. Hat-trick Grzelaka! Tym razem napastnik Legii dostał podanie od Marcina Burkhardta i doprowadził do remisu w 79. minucie.