Niedawno trener Beenhakker obserwował z trybun mecz Niemców, a teraz sam znalazł się pod lupą. Niedzielny mecz Polaków z Duńczykami obserwował przedstawiciel Austriackiego Związku piłki Nożnej Manfred Zsak. Jego uwagi były krótkie: "Polacy nie są cudowną drużyną" - powiedział.
Zsak to były obrońca reprezentacji Austrii, który teraz sam zajmuje się kadrą do lat 23. Na trybunach "pracował" także podczas poprzednich meczów kontrolnych podopiecznych trenera Leo Beenhakkera z Macedonią 1:1 i wygranym 1:0 z Albanią.
"Widać było w pierwszej połowie przewagę Duńczyków. W drugiej mecz miał bardziej wyrównany przebieg. Dało się zaobserwować, że piłkarze oszczędzali się przed mistrzostwami. Jeśli Polacy chcą ograć rywali, muszą przede wszystkim wzmocnić obronę" - powiedział Zsak.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane
Zobacz
|