Dziennik Gazeta Prawana logo

Legia ma obronę nie do przejścia

23 września 2008, 15:42
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Z każdym meczem Legia Warszawa gra coraz lepiej. Szczególnie obrona "wojskowych" jest tak szczelna, że nie przeciśnie się przez nią nawet mysz. "To prawda. Mamy najlepszą obronę w lidze" - zapewnia pomocnik warszawskiego klubu Maciej Iwański.

W Legii humory dopisują, bo drużyna zaczęła wygrywać i strzelać piękne bramki. A przecież początek sezonu w wykonaniu podopiecznych Jana Urbana był wręcz katastrofalny.

Teraz jednak legioniści przeszli prawdziwą metamorfozę. "Nasza obrona jest najlepsza" - cieszy się Maciej Iwański.

W czym tkwi tajemnica sukcesu? Duże znaczenie miał powrót do drużyny Inakiego Astiza i Dicksona Choto.

>>>Wkrótce Legia będzie wygrywać na nowym stadionie

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj