Dziennik Gazeta Prawana logo

Dwukrotny mistrz świata ubóstwia Boruca

20 października 2008, 11:39
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Znakomity snookerzysta i dwukrotny mistrz świata w tej dyscyplinie, John Higgins, to jednocześnie oddany fan... Artura Boruca. "Uwielbiam go. Jest dla mnie jednym z bohaterów. Uważam, że jest najlepszym bramkarzem Celtiku, odkąd się urodziłem" - mówi.

Higgins to absolutny lider snookera. Ostatnio triumfuwał w Grand Prix w Glasgow.

Rozmawiając z dziennikarzami z Polski nie omieszkał wspomnieć o Borucu. "To jeden z moich bohaterów. Uważam, że jest najlepszym bramkarzem Celticu, odkąd się urodziłem. A wiem, co mówię. Były czasu, że jeździłem na wszystkie mecze Celticu" - rzekł na łamach DZIENNIKA.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj