Dziennik Gazeta Prawana logo

Ibrahimović dobił targu z Barceloną

17 lipca 2009, 15:44
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Zlatan Ibrahimović, napastnik Interu Mediolan, w najbliższych dniach ma przejść do FC Barcelony, donoszą media na Płw. Iberyjskim. Włoski klub otrzymałby za Szweda 40 milionów euro, a dodatkowo miałby wypożyczyć Samuela Eto'o i Alexandra Hleba.

Radio Cadena SER doniosło, że do transferu może dojść już w ciągu najbliższych 72 godzin. W czwartek o tej transakcji rozmawiali prezydent Barcy - Joan Laporta oraz jego odpowiednik z Mediolanu - Massimo Moratti.

Włoch potwierdził wcześniej, że prowadzone są negocjacje z katalońskim klubem. "Rozmawialiśmy już o Hlebie oraz o Eto'o i chcemy dowiedzieć się, czy jest możliwe sprowadzenie obu tych graczy" - przyznał Moratti.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj