W najbliższych dniach ma zostać rozwiązany kontrakt z Wojciechem Łobodzińskim. Z powodu postawionych mu zarzutów korupcyjnych, piłkarz już został zawieszony w obowiązkach piłkarza. Rozwiązanie umowy to kolejny krok. Da on Wiśle oszczędności rzędu 1,2 miliona złotych rocznie!

Reklama

Wciąż waży się przyszłość Macieja Żurawskiego. Były reprezentacyjny napastnik ma jeszcze ważny kontrakt, jednak coraz częściej myśli o zakończeniu kariery. "Jeśli nie będę zadowolony z moich występów, nie będę unikał podjęcia tej decyzji" - powtarza Żuraw.

Końca dobiega za to kontrakt Radosława Sobolewskiego. On również może opuścić drużynę Białej Gwiazdy. Chyba, że otrzyma propozycję przedłużenia umowy.

Na nowe kontrakty z pewnością nie mogą liczyć Nourdin Boukhari i Serge Branco. Jesienią sporadycznie grali, teraz są już zupełnie nieprzydatni. "Przypominam tylko, że ściągaliśmy ich w trybie awaryjnym, już po zamknięciu okienka transferowego" - tłumaczy trener Robert Maaskant.

Dalsze oszczędności przyniesie rezygnacja z Michaiła Siwakowa i Andy Riosa. Klub szuka także nowego zespołu dla Milana Jovanicia. Serbski bramkarz jest zmęczony rolą rezerwowego i chce trafić do klubu, gdzie będzie miał większe szanse na grę. W krakowskiej drużynie niepewna jest także przyszłość Łukasza Garguły, który po długotrwałym leczeniu kontuzji nie może zapracować sobie na zaufanie holenderskiego szkoleniowca "Białej Gwiazdy".

>>>Czytaj także: Borucowi ubędzie konkurent