Po pierwszej, bezbramkowej połowie, kiedy obydwie drużyny miały doskonałe okazje do zdobycia gola (w 6. minucie w zamieszaniu przed bramką Górnika szczęścia zabrakło Wojciechowi Kędziorze, zaś w 38. min Szymon Drewniak otrzymawszy świetne podanie od Grzegorza Bonina, będąc sam na sam z Krzysztofem Pilarzem, strzelił słabo prosto w bramkarza gości) gra była wyrównana.

Początek drugiej odsłony był podobny, do momentu kiedy w 52. min Paweł Sasin niemal spod linii bocznej rozpoczął bieg z piłką i ku zdziwieniu piłkarzy z Niecieczy strzałem zza linii pola karnego zaskoczył bramkarza Termaliki umieszczając piłkę w rogu jego bramki.

Odpowiedzią był w 59. min nieznacznie niecelny strzał Patrika Misaka z 20 metrów, ale już dwie minuty później, po rzucie rożnym wykonywanym przez Drewniaka, główkował Bartosz Śpiączka, a piłkę ręką w polu karnym zatrzymał Patryk Fryc, za co został upomniany żółtą kartką. "Jedenastkę" wykorzystał Drewniak.

To praktycznie przesądziło o ostatecznym sukcesie Górnika, choć sytuacja mogła się zmienić, kiedy w 79. min wymarzoną wręcz okazję do zdobycia kontaktowego gola miał Dawid Guba. Mając jednak przed sobą tylko Wojciecha Małeckiego przegrał z nim ten pojedynek.

W końcowej fazie spotkania znakomitych sytuacji do podwyższenia nie wykorzystali Javier Hernandez (90. min) i Piotr Grzelczak (90+2.) strzelając tuż obok bramki, ale ten ostatni zrehabilitował się minutę później finalizując szybką kontrę swojego zespołu. Górnik, prowadzony przez Sławomira Nazaruka, w dwóch ostatnich meczach nie doznał porażki, zdobywając cztery punkty.

Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Paweł Sasin (52), 2:0 Szymon Drewniak (63-karny), 3:0 Piotr Grzelczak (90+3)
Żółta kartka - Górnik Łęczna: Grzegorz Piesio, Łukasz Tymiński. Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Vlastimir Jovanovic, Patryk Fryc
Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
Widzów: 1 505
Górnik Łęczna: Wojciech Małecki - Paweł Sasin, Aleksander Komor, Gerson, Leandro - Grzegorz Bonin (86. Piotr Grzelczak), Łukasz Tymiński, Szymon Drewniak, Grzegorz Piesio (76. Javier Hernandez) - Przemysław Pitry, Bartosz Śpiączka (90+2. Vojo Ubiparip)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Krzysztof Pilarz - Patryk Fryc, Przemysław Szarek, Kornel Osyra, Sitya Guilherme - Samuel Stefanik (57. David Guba), Mateusz Kupczak, Vlastimir Jovanovic, Bartłomiej Babiarz (69. Wołodymyr Kowal), Patrik Misak - Wojciech Kędziora (57. Roman Gergel).