PGE FKS Stal Mielec - Miedź Legnica 1:1 (0:0).

Bramki: 0:1 Chuca (57), 1:1 Mateusz Matras (90+5).

Żółta kartka - PGE FKS Stal Mielec: Bartłomiej Ciepiela, Fabian Hiszpański, Alex Vallejo. Miedź Legnica: Dawid Drachal, Olaf Kobacki, Kamil Drygas, Dimityr Wełkowski, Chuca. Czerwona kartka za drugą żółtą - PGE FKS Stal Mielec: Alex Vallejo (90).

Sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa). Widzów 3 558.

PGE FKS Stal Mielec: Bartosz Mrozek - Fabian Hiszpański (70. Maciej Wolski), Arkadiusz Kasperkiewicz, Mateusz Matras, Marcin Flis, Krystian Getinger (70. Leandro) - Mateusz Mak (61. Koki Hinokio), Paweł Żyra (61. Alex Vallejo), Piotr Wlazło, Maciej Domański - Bartłomiej Ciepiela (61. Mikołaj Lebedyński).

Miedź Legnica: Mateusz Abramowicz - Levent Guelen, Damian Tront, Andrzej Niewulis, Dimityr Wełkowski - Dawid Drachal (46. Olaf Kobacki), Giannis Masouras, Chuca (88. Szymon Matuszek), Kamil Drygas (64. Santiago Naveda), Koldo Obieta (88. Michael Kostka) - Angelo Henriquez (73. Luciano Narsingh).

W pierwszej połowie nie było zbytnich emocji. Co prawda kilka razy oba zespoły były bliskie objęcia prowadzenie, ale ich gra nie mogła się podobać.

Miedź najbliższa zdobycia gola była w 25. minucie. Wówczas Giannis Masoura najwyraźniej chciał dośrodkować z prawej strony, ale piłka o mało nie wpadła do bramki Stali. Refleksem wykazał się wówczas Bartosz Mrozek.

W 43. min Marcin Flis tak wykonywał rzut rożny, że Mateusz Abramowicz musiał interweniować, aby piłka nie wpadła do bramki.

Miedź objęła prowadzenie w 57. min, kiedy Koldo Obieta wyłożył piłkę, a Chiuta pięknym strzałem z 18 metrów pokonał Mrozka.

Przy wyniku 1:0 zdecydowaną przewagę miała Stal, ale wyrównała dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry. Wówczas Leondro z prawej strony posłał długą piłkę w pole karne rywala. Dosyć przypadkowo Mateusz Matras skierował ją do siatki.