Warszawa

Tak Polacy ostatecznie pogrzebali szanse na awans do mundialu. Zdjęcia

11 października 2013, 22:13
Newspix / LUKASZ GROCHALACYFRASPORT
Polacy ten mecz musieli wygrać. Niestety nie dali rady go nawet zremisować. Nasza reprezentacja pod wodzą Waldemara Fornalika przegrała w Charkowie z Ukrainą 0:1 i tym samym pogrzebała szanse na awans do mistrzostw świata w Brazylii.
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Komentarze(4)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • pzpr
    2013-10-12 03:18:46
    etam zaraz znowu ,mistrzostwa ,panie janku zaczonc budowe od junioruw ,teraz
    0
  • kibic
    2013-10-12 05:25:23
    rozwalic cala ta niby reprezentacje.szkoda pieniedzy dla tych niby polskich pilkarzy.w innych klubach to pokazuja na co ich stac,np.u niemcow.po 10 latach wystawic nowa reprezentacje skladajaca sie z dzisiejszych dziesieciolatkow.byla tylko jedna druzyna;TO ORLY GORSKIEGO.dzisiejsza to szmaciarze.
    0
  • taki byle jaki
    2013-10-13 16:47:28
    Jedno jest dobre w tej porazce - swita dworska premiera nie pojedzie na koszt panstwa , pan Vincent sie na pewno cieszy. Nie ma tego podstaw , A tak nie tylko koszta podrozy ale czerwonwgo wina i cygar.Nic nie stalo panie premierze
    0
  • jo
    2013-12-08 10:00:01
    Piłkarze -kopyciarze, ruszają się jak zombi bez celu, nie potrafią przykryć napastnika, naszemu obrońcy kazdy napastnik ucieknie i wpieprzy gola ...
    Szybkość i kondycja porażająco słąbe, spójrzcie na klasowe drużyny.Biegają cały mecz w jedną i drugą stronę bez przerwy,mają kondycję,wolę walki i pomysł na grę.