Warszawa

Niemcy nic się nie stało. Historyczne zwycięstwo Polaków. ZDJĘCIA

11 października 2014, 22:52
PAP / Bartłomiej Zborowski
Polska wygrała z Niemcami 2:0 (0:0) w meczu eliminacji do mistrzostw Europy 2016, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bramki dla Polski zdobyli: Arkadiusz Milik w 51. minucie i Sebastian Mila w 88. minucie. To pierwsze w historii zwycięstwo Polaków nad Niemcami.

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Komentarze(16)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Niesiol umie ujadac !!!!!!!!
    2014-11-05 04:52:28
    Jakby niesiola zatrudnili to by niemcow zaszczekal .
    2014-10-11 23:15:56
    Ciekawe, że już wczoraj byłem pewien tego zwycięstwa. Nawet wyjątkowo nie oglądałem tego meczu. Widziałem już przyszłe wywiady z drużyną Niemiec:

"W końcu musieliśmy przegrać z naszymi wschodnimi sąsiadami, oni musieli kiedyś pokonać swoje kompleksy. Ale cieszymy się, że w Europie ciągle mamy z kim grać i nie jest nudno."

Nie pierwszy już raz odkrywam w sobie zdolności jasnowidza.
    0
  • Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2014-10-11 23:20:24
    Wystarczyło, że odszedł Tusk i same sukcesy - siatkarze, kolarze, piłkarze. Jak odejdzie cała Peło zdobędziemy mistrzostwo świata!
    0
  • JJ
    2014-10-11 23:21:25
    Brawooo Polska! To historyczny moment. Gole i asysty Polakow - to sam miod i malina :).
    0
  • Robnad
    2014-10-11 23:24:20
    dlaczego na meczu nie bylo tego niedorajdy i zawodowego narzekacza Kaczynskiego Jarka ?
    0
  • kkk
    2014-10-11 23:41:59
    Teraz wiadomo, że wygrana Niemiec z Brazylią 7:1 wynikała tylko z osłabienia i zniechęcenia Brazylijczyków, a wygrana z Argentyną - z kłopotów żołądkowych Messiego.