Według "Super Expressu" dzielna czwórka to: Michał Kucharczyk, Maciej Rybus, Ariel Borysiuk i Artur Jędrzejczyk. Dwaj pierwsi po przepięknych golach wpisali się w Moskwie na listę strzelców. Dwaj następni - też dzielnie walczyli. Sam mecz był niezwykle dramatyczny, rozstrzygnięcie zapadło w ostatniej minucie. Nic więc dziwnego, że młode chłopaki (wszyscy kawalerzy) musieli się odstresować w agencji towarzyskiej.

Jeżeli wierzyć stronie internetowej agencji z Wilanowa, legioniści wybrali najlepszą ofertę w stolicy. - Godzina w naszej agencji kosztuje 350 złotych - informuje reportera "Super Expressu" miły damski głos. Pani nie chce jednak zdradzać, co wchodzi w cenę usługi za 350 zł. Zachwala jednak bogaty asortyment, jaki czeka chętnych, którzy zechcą skorzystać z oferty. - Codziennie do dyspozycji panów mamy od 20 do 26 dziewczyn - reklamuje rozmówczyni.

W agencji, która mieści się w luksusowym domu w Wilanowie (niedaleko pałacu wybudowanego dla króla Jana III Sobieskiego), znajdują się również: jacuzzi, basen i bilard, czyli wszystko, co potrzebne do dobrej zabawy. - Cały wieczór to wydatek kilku tysięcy złotych, choć ceny są do negocjacji na miejscu, kiedy poznamy klientów - usłyszeli dziennikarze. Klientów chyba poznano, bo po zdobyciu Moskwy stali się sławni. Czy negocjowali ceny, "Super Express" nie  stwierdził, bo żaden z dzielnej czwórki nie odbierał wczoraj telefonu.