Bramka: Genkow 88 - Cyriac 27
Wisła: Pareiko - Jovanović, Chavez, Czekaj, Junior Diaz - Wilk, Nunez - Małecki (56. Iliev), Garguła (78. Kirm), Melikson - Genkow
Standard: Bolat - Goreux, Felipe, Kanu, Pocognoli - Buyens, Vainqueur - Gakpe, Seijas - Tchité, Cyriac

Koniec meczu:

90+4. min. - Genkow derza głową nad bramką gości

90+1. min. - Iliev miał szansę na drugiego gola dla Wisły, ale będąc na czystej pozycji nie zdecydował się n strzał tylko wdał w dryling, który zakończył się stratą

90. min. - Chavez powstrzymuje Tchite

88. min. - GOL DLA WISŁY!!! Genkow po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wepchnął brzuchem z dwóch metrów piłkę do siatki

85. min. - Pareiko odbija piłkę po strzale Tchite. Na aut futbolówkę wybija Diaz

84. min. - Wisła miała dwa rzuty rożne z rzędu. Po pierwszym zakotłowało się w polu karnym i było blisko wyrównania. Drugi korner nie stworzył żadnego zagrożenia

82. min. - Nunez przerywa tuż przed polem karnym groźną kontrę belgijskiej drużyny

78. min. - Zmiana w Wiśle. Gargułę zastąpił Kirm

76. min - Napastnik Standardu z łatwością ograł Diaza i znalazł się sam przed bramkarzem gospodarzy. Na szczęście Pareiko nie dał się pokonać

73. min. - Tchite próbował przelobować bramkarza Wisły. Pareiko nie dał się zaskoczyć

70. min. - Jovanovic w ostatniej chwili uprzedził Tchite, który pewne wpakowałby piłkę do siatki

69. min. - Rzut rożny dla Wisły. Niestety nie było z niego żadnego zagrożenia dla bramki Standardu

66. min. - Diaz chciał wstrzelić piłkę w pole karne rywali. Obrońca Wisły trafił jednak w przeciwnika

64. min. - Wisła zbyt długo rozgrywała piłkę prze polem karnym gości i w efekcie ją straciła

61. min. - Vainqueu próbował z dystansu zaskoczyć golkipera Wisły. Piłka po jego strzale minęła słupek bramki Pareiki

60. min. - Diaz z prawej strony pola karnego przerywa akcję gości

56. min. - Zmiana w Wiśle. Iliev wchodzi za Małeckiego

53. min. - Ponownie szarżował Genkow. Tym razem powstrzymali go obrońcy

50. min. - Druga dobra akcja Wisły. Jovanovic dośrodkował w pole karne. Piłka spadła pod nogi Małeckiego, a ten uderzył wysoko nad poprzeczką

48. min. - Genkow przedarł się prawą stroną. Wpadł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany

46. min. - Drugą część meczu zaczęli przyjezdni

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Melikson faulowany w środkowej części boiska

43. min. - Akcja Wisły kończy się pozycją spaloną Małeckiego

42. min. - Tchite wpadł z piłką w pole karne. Podał wzdłuż bramki i na szczęście Wisły nie było tam żadnego z jego partnerów

39. min. - Wisła miała dwa rzuty rożne z rzędu. Oba fatalnie wykonał Małecki

36. min. - Wilk faulowany na środku boiska

32.min. - Genkow ukarany żółta kartką

31. min. - Rzut wolny dla Wisły z lewej strony pola karnego rywali. Po dośrodkowaniu Garguły bramkarz wybija piłkę

30. min. - Rzut rożny dla gości. Pareiko pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu

27. min. - Gol da Standardu. Cyriac nie zmarnował rzutu karnego

26. min. - Dramat Wisły. Czerwona kartka dla Czekaja, który faulował w polu karnym rywala. Dodatkowo rzut karny dla gości

24. min. - Pareiko broni atomowe uderzenie Tchite

23. min. - Dobra akcja Wisły. Melikson pociągnął piłkę środkiem. Odegrał na bok do Genkowa. Ten podał w pole karne do Garguły ale strzał tego ostatniego był zbyt lekki

22. min. - Małecki traci piłkę w dryblingu

19. min. - Żółta kartka dla Goreux po faulu na Meliksonie

17. min. - Garguła z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę

13. min. - Bolat łapie piłkę po dośrodkowaniu Meliksona

10. min. - Dobrze zapowiadająca się akcja Wisły przerwana na 40 metrze od brami gości

8. min. - Sejias powstrzymał rajd Małeckiego

7. min. - Chavez przerywa akcję belgijskiej drużyny

4. min. - Powinno być 1:0 dla Wisły. Garguła w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok słupka

3. min. - Pierwszy strzał na bramką Wisły. Pareiko łapie piłkę po uderzeniu Tchite

1. min. - Obrońca gości wyprzedza Małeckiego wyjaśnia sytuację

Początek meczu: Rozpoczęli gospodarze