Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga Europy: Haugesund rywalem Lecha Poznań w drugiej rundzie

7 lipca 2017, 08:31
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Radość piłkarzy Lecha Poznań
Radość piłkarzy Lecha Poznań/PAP/EPA
Haugesund będzie rywalem Lecha Poznań w 2. rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej. Piłkarze norweskiego klubu w czwartek bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Coleraine z Irlandii Północnej, ale pierwszy mecz wygrali aż 7:0.

Lech w pierwszej rundzie wyeliminował macedoński klub FK Pelister Bitola, również triumfując w dwumeczu 7:0.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 lipca w Haugesund, a rewanż tydzień później. By awansować do fazy grupowej LE "Kolejorz" musi wyeliminować czterech rywali. 

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj