Milik na listę strzelców wpisał się w 10. minucie, otwierając wynik meczu. Po podaniu Driesa Mertensa znalazł się sam na sam z bramkarzem i bez problemu wykorzystał dogodną okazję. W 18. na 2:0 podwyższył Fabian Ruiz, a wynik samobójczym golem ustalił w drugiej połowie Jerome Onguene.

W Zagrzebiu miejscowe Dinamo, z Damianem Kądziorem w składzie, niespodziewanie pokonało Benficę Lizbona 1:0. Jedyną bramkę w 38. minucie zdobył z rzutu karnego Bruno Petkovic. Polski pomocnik na boisku przebywał do 84. minuty.

Wyprawa do Londynu nie powidła się natomiast Tomaszowi Kędziorze. Polski obrońca rozegrał cały mecz, a jego Dynamo Kijów przegrało z Chelsea 0:3. Gole zdobyli Pedro, Willian i Callum Hudson-Odoi.

Mocno skomplikował sobie sprawę Arsenal Londyn. Już w czwartej minucie wyjazdowego meczu ze Stade Rennes bramkę dla "Kanonierów" strzelił Alex Iwobi, ale ostatecznie angielski klub przegrał we Francji 1:3.

Problemy gości zaczęły się tuż przed przerwą. Najpierw drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Sokratis Papastathopoulos. Chwilę później do remisu doprowadził Benjamin Bourigeaud. W drugiej połowie gospodarze objęli prowadzenie po samobójczym golu Nacho Monreala, a wynik ustalił Ismaila Sarr.

Blisko awansu jest Villarreal, który w Rosji wygrał z Zenitem Sankt Petersburg 3:1. Mniej imponujące rezultaty osiągnęły grające u siebie pozostałe hiszpańskie kluby. Valencia pokonała FK Krasnodar 2:1, natomiast Sevilla zremisowała ze Slavią Praga 2:2.

Bez bramek zakończyło się tylko spotkanie Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan.