Jak poinformowały stołeczne media, najtańsze wejściówki będą kosztowały 30 euro, czyli o 50 proc. mniej niż za możliwość obejrzenia niedawnego spotkania 1/8 finału LM z CSKA Moskwa. Jeszcze większą bonifikatę mają zrzeszeni fani "Królewskich", tzw. socios. W ich przypadku obniżka wynosi też 30 euro, ale procentowo jest większa (z 48 na 18 euro).

Reklama

W przypadku kart wstępu na sektory za bramki, kosztować one będą odpowiednio 80 i 48 euro, co oznacza spadek odpowiednio o 22 i 34 euro.

Hiszpanie dokonali korekty cen ze względu na termin potyczki tuż przed Wielkanocą i spodziewane trudności z zapełnieniem stadionu imienia Santiago Bernabeu. Mieści on ponad 81 tysięcy widzów, a podczas meczu z rosyjską drużyną na trybunach było ok. 75 tys.

W ćwierćfinale Champions League zespół Realu (lider Primera Division, o osiem punktów wyprzedza broniącą tytułu Barcelonę) trafił na cypryjską rewelację rozgrywek; w decydującej fazie kwalifikacji APOEL pokonał Wisłę Kraków. Pierwszy mecz za tydzień w Nikozji, rewanż 4 kwietnia w Madrycie.