Dla Arsenalu spotkanie z Bayernem źle się ułożyło praktycznie od samego początku. Goście już w 7. minucie za sprawą Toniego Kroosa objęli prowadzenie. Piętnaście minut później było 2:0 dla Bawarczyków. Tym razem Wojciecha Szczęsnego pokonał Thomas Mueller.

Gospodarze kontaktowego gola strzelili w 55. minucie. Uczynił to były napastnik Bayernu Lukas Podolski. Arsenal dążył do wyrównania, ale to rywale zdobyli kolejną bramkę. Wynik spotkania na 3:1 dla ekipy z Monachium ustalił Mario Mandzukic.

>>>Arsenal - Bayern 1:3. Zobacz gole

W drugim wtorkowym meczu 1/8 finał Champions League FC Porto pokonała na własnym boisku hiszpańską Malagę 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Joao Moutinho. Skromna zaliczka może Portugalczykom nie wystarczyć do awansu.

>>>FC Porto - Malaga 1:0. Zobacz wideo