Real: Lopez; Essien, Ramos, Varane, Coentrao (57. Kaka); Modrić, Alonso (67. Khedira); Di Maria, Oezil, Ronaldo; Higuain (57. Benzema)

Borussia: Weidenfeller; Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer; Guendogan, Bender (90. Santana); Błaszczykowski, Goetze (15. Grosskreutz), Reus; Lewandowski (87. Kehl)

>>>Zobacz gole z rewanżowego meczu Real - Borussia

Koniec meczu:

90+6. min. - Ronaldo pada w polu karnym, ale sędzia nie przerywa gry

90+3. min. - Rzut rożny dla Realu. Ramos po dośrodkowaniu uderza głową obok bramki

90. min. - Santana zmienia Bendera, który opuszcza boisko na noszach. Sędzia doliczył pięć minut

89. min. - Gol! Zamieszanie w polu karnym Borussii. Benzema podje do Ramosa, a ten pakuje piłkę pod poprzeczkę

87. min. - Kehl zmienia Lewandowskiego

85. min. - Rzut wolny dla gospodarzy. Weidenfeller piąstkuje piłkę

83. min. - GOL! Szybka akcja Realu. Dogranie z prawej strony i Benzema trafia z pięciu metrów

80.min. - Żółta kartka dla Khediry

79. min. - Lewandowski na spalonym

78. min. - Ramos ukarany żółtą kartką po faulu na Piszczku

75. min. - Lewandowski przyjął piłkę 12 metrów przed bramką Realu, ale jego strzał blokują obrońcy

72. min. - Piłka po strzale Kaki przeleciała tuż obok słupka

70. min. - Ronaldo uderza nad bramką

68. min. - Lewandowski traci piłkę tuż przed polem karnym gospodarzy

63. min. - Lewandowski wyskoczył zza pleców Ramosa i uderzył głową obok słupka

61. min. - Guendogan z sześciu metrów trafia w Lopeza. To powinien być gol

60. min. - Subotic w polu karnym przerywa akcję Realu

59. min. - "Królewscy" ławo przerywają kontrę Realu

57. min. - Zmiany w składzie Realu. Kaka wchodzi za Coentrao, a Benzema zastępuje Higuaina

55. min. - Lewandowski fauluje Ramos

53. min. - Rzut rożny dla BVB. Po dośrodkowaniu obrońcy gospodarzy wybijają piłkę na środek boiska

50. min. - Lewandowski wpada w pole karne i trafia w poprzeczkę

49. min. - Fatalne pudło Lewandowskiego. Polak dostał piłkę w polu karnym, ale jego strzał był bardzo niecelny

48. min. - Oezil pogubił się w dryblingu i stracił piłkę

46.min. - Rzut rożny dla Realu. Ramos skacze wysoko, ale nie sięga piłki

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Żółta kartka dla Bendera. Rzut wolny dla Realu. Z 30. metrów uderzał Ronaldo. Piłka przeleciała bardzo wysoko nad poprzeczką

44. min. - Lewandowski faulowany na środku boiska

43.min. - Żółta kartka dla Guendogana

41. min. - Piszczek zagrywa w pole karne do Błaszczykowskiego, ale kapitan reprezentacji Polski nie trafia czysto w piłkę

40. min. - Weidenfeller zdejmuje piłkę z głowy Ronaldo

37. min. - Hummels w polu karnym przecina podanie do Higuaina

35. min. - Rzut rożny dla BVB. Piłkarze Realu wybijają piłkę daleko od swojej bramki

33. min. - Modric faulem przerywa akcję Borussii

29. min. - Di Maria powstrzymany przez Hummelsa

27. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzale głową Suboticia, piłkę łapie Lopez

26. min. - Coentrao ukarany żółtą kartką za faul na Lewandowskim

25. min. - Di Maria uderza sprzed pola karnego i trafia w nogi obrońców

23. min. - Ramos wygrywa z Lewandowskim pojedynek w powietrzu

21. min. - Strzał Piszczka z 17 metrów zablokowany

20. min. - Akcja Błaszczykowskiego. Polak przedarł się w pole karne, ale piłka po jego dośrodkowaniu wylądowała w rękach Lopeza

19. min. - Słaby strzał Ronaldo. Płka przelatuje daleko od bramki

18. min. - Subotic faulem powstrzymuje Modricia

15. min. - Oezil marnuje idealną okazję do zdobycia gola. Zmiana w Borussii. Kontuzjowanego Goetze zastępuje Grosskreutz

14. min. - Okazja dla Realu. Strzał Ronaldo broni Weidenfeller

13 min. - Lewandowski w polu karnym przyjął piłkę na klatę piersiową i uderzył z powietrza. Trafił w bramkarza

11. min. - Oezil posyła piłkę trzy metry obok słupka bramki BVB

10. min. - Bender prostopadle podaje w kierunku Lewandowskiego. Piłka jednak jest zagrana zbyt mocno i przejął ją Ramos

8. min. - Kolejny rzut rożny dla "Królewskich". Ramos nie trafia głową w piłkę

6. min. - Piszczek z prawej strony dogrywa w pole karne, ale piłka nie dochodzi do Lewandowskiego

5. min. - Di Maria uderzył nad poprzeczką

4. min. - Higuain w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza

2. min. - Rzut rożny dla Realu. Po dośrodkowaniu piłkarze Borussii wybijają piłkę na środek boiska

1. min. - Dalekie zagranie w kierunku Lewandowskiego i strata

Początek mecz: Rozpoczęli goście