Dziennik Gazeta Prawana logo

Liga Mistrzów: Lewandowski bez gola, ale z asystą. Bayern zremisował z Juventusem. WIDEO

23 lutego 2016, 22:41
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Andrea Barzagli, Robert Lewandowski i Arjen Robben
Andrea Barzagli, Robert Lewandowski i Arjen Robben/PAP/EPA
Piłkarze Bayernu Monachium w składzie z Robertem Lewandowskim zremisowali w Turynie z Juventusem 2:2 (1:0) w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Gole dla "Bawarczyków" strzelali Thomas Mueller (43') i Arjen Robben (55'), dla "Starej Damy" trafiali Paulo Dybala (63') i Stefano Sturaro (76').

>>>Juventus Turyn - Bayern Monachium 2:2. Zobacz gole

Rewanż zostanie rozegrany 16 marca w Monachium.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj