Inter w pierwszej kolejce fazy ligowej Champions League stanął przed trudnym zadaniem. Piłkarze z Mediolanu na Etihad Stadium zmierzyli się z mistrzem Anglii.

Zieliński zadebiutował w 4. kolejce

W ten sposób doszło do powtórki z finału Ligi Mistrzów z 2023 roku, gdy "The Citizens" wygrali w Stambule z Interem 1:0.

Zieliński oficjalnie w barwach mediolańskiej drużyny zadebiutował w 4. kolejce Serie A. Pomocnik naszej reprezentacji w minioną niedzielę pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu z Monzą. Jego drużyna nieoczekiwanie nie dała rady rywalom i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Kapitalny rajd Zielińskiego

W środowy wieczór Zieliński na murawę wyszedł już w podstawowym składzie Interu. Przebywał na niej do 65. minuty. 30-latek nie rozegrał wielkich zawodów, a żadnej z ekip nie udało się strzelić gola. Jednak po ostatnim gwizdku sędziego fani Interu zwrócili uwagę na jedną z akcji Zielińskiego. Wideo z nią szybko stało się hitem w mediach społecznościowych.

Zieliński pokazał próbkę swoich umiejętności. Polak z łatwością minął kilku rywali i został powstrzymany brutalnym faulem. Za który gracz Manchesteru City został ukarany żółtą kartką.