Warszawa

Liga Mistrzów: Kosmiczny mecz w Dortmundzie. Piłkarze Legii i Borussii ustanowili nowy rekord

22 listopada 2016, 22:40
PAP / Bartłomiej Zborowski
Piłkarze Borussii Dortmund i Legii Warszawa ustanowili nowy rekord strzelonych goli w jednym meczu Champions League. Mecz 5. kolejki Ligi Mistrzów zakończył się zwycięstwem gospodarzy 8:4. Wcześniejszy rekord należał do graczy Deportivo i Monaco, którzy zdobyli 11 bramek.

Tematy:
liga mistrzow borussia Legia

Powiązane

Komentarze(15)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Jot-53
    2016-11-22 21:36:32
    Czy z Legią przyleciał bramkarz?
    3
  • gostom
    2016-11-22 21:26:51
    5 bramek wciągu 16 minut. Tego jeszcze w CL nie było.
    2
    pokażodpowiedzi (1)
  • myszka miki
    2016-11-22 23:20:21
    Trzecia druzyna Borussi zlozona z bardzo rezerwowych pilkarzy zlala tylek wielkiej w Polsce Legii. SUUUKCESSS!!!
    5
  • E tam...,,,...,
    2016-11-22 22:56:42
    Może Legia nie pokazała klasy, ale po ilości bramek można uznać ,że poszli na otwarty mecz i stworzyli widowisko. Oczywiście obrana była słaba w Borussii również, ale była chociaż zabawa dla kibiców.
    2016-11-23 01:24:00
    to nawet jak z kolegami na podwórku w gałę harataliśmy, to do takich wyników tak łatwo się nie dochodziło
    0
  • kibic
    2016-11-23 07:04:45
    SPRAWDZILI PONOĆ PRZEZ dziennikarzyn JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH OBROŃCÓW ŚWIATA - pazdana , PO TYM WCZORAJSZYM MECZU WIEMY CO ON REPREZENTUJE .
    0
  • gostom
    2016-11-22 21:29:05
    5 bramek wciągu 16 minut. Tego jeszcze w CL nie było. Sensationell.
    2
  • Sankcje a Sankcje.
    2016-11-23 07:02:30
    Mecz jak mecz wynik bardziej hokejowy, z tego co było widać to oba zespoły grali na całego. Ale , ale tam był reklamowany Rosyjski Gazprom i to bez przerwy. To by znaczyło że sankcji się niestety nie przestrzega.
    1
  • Tola
    2016-11-22 21:54:22
    Fuenf Toren in sechzehn Minuten. Unglaublich !
    4
  • WWW
    2016-11-23 12:54:39
    I to jest mistrz Polski ! Gornik Zabrze w okresie swojej swietnosci nigdy tak nie zblamierowal polskiej pilki w Europie !!! Dziady ! Wstyd !